Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Biztonságos lenne így? Mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztonságos lenne így? Mennyi lenne az esélye a teherbeesésnek?

Figyelt kérdés
Yasminelle tablettát szedek több, mint egy hónapja..az első hónapot végigvérezgettem..most tartok a második levél elején..már rendesen elmúlt:) A barátommal szeretnék lefeküdni(am még szűz vok), és használunk óvszert is:) Mert én eléggé aggódó típus vagyok. és nagyon nagy baj lenne ha terhes lennék:S Szerintetek mennyire biztonságos óvszer és tabi 1ütt?
2009. márc. 22. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A lehető legbiztonságosabb! A fertőzésektől is megóvod magad...
2009. márc. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
0 % az esélye,hogy így teherbe ess.Én csak a harmonetet szedtem. Teljesen jó volt. Szerintem a gumi se kéne. Különben is jobb anélkül.
2009. márc. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2009. márc. 22. 16:10
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy vannak még felelősségteljes, gondolkozó lányok is!

Ha a tabit rendesen szeded és nincs hányás/hasmenés, gyógyszerkölcsönhatás, akkor az is véd önmagában. Ha gondolsz a fertőzések megelőzésére is, használj csak nyugodtan gumit is mellette.

2009. márc. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem bízol benne, akkor ne feküdj le vele, ha meg szereted annyira, hogy neki add az elsőt,akkor bizz is benne, hogy nem beteg. És akkor fölösleges a gumi! Sokkal jobb nélküle.
2009. márc. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem a betegségek miatt használom a gumit, hanem azért hogyha mégis vmi miatt nem hat a gyógyszer:( Semmiképpen nem szabad h terhes legyek...az abortuszt nem szeretném, de gyereket meg végképp nem:(
2009. márc. 23. 11:48
 7/7 A kérdező kommentje:
Am tegnap lefeküdtünk:)
2009. márc. 23. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!