Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitől lehet ez? Na most akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ez? Na most akkor gyógyszer mellékhatás vagy meg fog jönni?

Figyelt kérdés
Középidőben vagyok. Pár napja feszül a mellem, görcsöl a hasam és néha kissé halvány rózsaszínes folyásom van. Múlt héten aktus közben bennem maradt az óvszer, de ki tudtam szedni...és végül is még nem élvezett belém a barátom, de a biztonság kedvéért bevettem egy 72órást.
2011. jún. 12. 23:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja igen...amikor ez történt, akkor 3napja múlt el a menszim...és helyesbíteném a mondatomat: "és végül is még nem élvezett belém a barátom, de a biztonság kedvéért bevettem egy 72órást." -> és végül is NEM élvezett belém
2011. jún. 12. 23:41
 2/4 anonim ***** válasza:

Felesleges volt bevenni. Egyébként 72 órás után senki nem tudja megjósolni. Az is lehet, hogy megjön, az is, hogy nem...

Sőt, lehet, hogy egy pár hónapig összevissza lesz meg..

2011. jún. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

szerintem semmi bajod..ha nem szedsz fogamzásgátlót akkor normálisak az ilyen vérzések és a gyógyszertől is lehet.


24/L

2011. jún. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rózsaszínes folyás???? Olyannal még nem találkoztam :/ Szerintem jobb ha megnézeted magad, biztos ami biztos :) Egy nőgyógyász sosem árt :)
2011. jún. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!