Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek? Vajon hat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek? Vajon hat a gyógyszer?

Figyelt kérdés
Elkezdtem szedni a Yasminellét..az első hónapot végigvéreztem..most a második levél 3. szeménél tartok..de már elmúlt:) Tegnap volt nálam a barátom..és megujjazott(szűz vagyok még)..am ő nem volt totál meztelen..boxerben volt..! Van esély a terhességre? Am 2 napja Panadolt szedek..az nem befolyásolja a gyógyszer hatását? Bocsii a buta kérdésért, de aggódok:(
2009. márc. 21. 13:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
öh...ez most kamu,ugye? :O
2009. márc. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Mitől lennél terhes? Miért kezdtél szexuális életet élni, ha ennyire nem vagy tisztában a dolgokkal?
2009. márc. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
úgy tudom h az előváladéktól is lehet:( AM NEM KAMU! ez történt
2009. márc. 21. 13:27
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Ha jól értem csak ujjazott? Akkor esélytelen a terhesség.Mi a köze ahhoz,hogy boxerben volt,ha csak ujjazott?
2009. márc. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Télleg csak ujjazott..am az a köze h ha totál meztelen lett volna meg én is..akkor odakerülhetne a "cucc"..
2009. márc. 21. 13:29
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
De mivel volt rajta boxer lehetetlen,hogy odakerüljön. Ha meg nincs rajta ruha akkor nem kéne,hogy olyan közel kerüljön hozzád ,hogy rád mehessen a váladék.Ha meg rendesen szedted a gyógyszert nem volt hányás,hasmenés akkor nem lehet gond.Orvosnál kell érdeklődni melyik gyógyszer befolyásolhatja a hatást vagy nézd meg a betegtájékoztatón. Nem hiszem egyébként ,hogy a Panadol befolyásolja.
2009. márc. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm megnyugtattál:) a gyógyszert rendesen szedem..1 napot sem hagytam ki:) am jövőhéten tervezzük h lefekszünk 1mással:) de persze gumival is védekezünk a gyógyszer mellet:)
2009. márc. 21. 13:38
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
hát,igy a leírtak alapján annyi az esély a terhességre,minthogy Te légy a következő elnök az Usában...ha ennyire félsz,inkább még ne szexelj! ez komoly...nem megbántani akarlak,de így pont a lényeg veszik el,az öröm...
2009. márc. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha nem fogdosta a saját farkát és nem került rá "cucc", és nem azzal az ujjával ujjazott, akkor nem lehetsz terhes. 1 hónap után már a gyógyszer is hat. Hogy mi van hatással a bogyódra, azt a dokidtól illett volna megkérdezned...


Szerintem amíg ilyen alapvető dologgal nem vagy tisztában, halaszd csak el az 1. szexuális élményed, míg tisztába nem leszel a dolgokkal. Nem ártana utánaolvasnod...

2009. márc. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
Bocs, de az sem normális, hogy végigvérezted az első hónapot! Menj vissza a dokidhoz, ha elmondod neki ,azonnal ír egy másik, picikével magasabb hormontartalmú tablettát. Amúgy, ha ennyire aggódsz, a pasi is húzhatna gumit, ha már annyira akarja a szexet, biztos hajlandó lesz rá.
2009. márc. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!