Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A mensesz első napján kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mensesz első napján kell elkezdeni szedni. Akkor az első ciklusomat még nem törli el?

Figyelt kérdés

Symicia tablettát írt fel a nődoki. Azt mondta, hogy a vérzésem első napján kezdjem el. Az elsőt már bevettem, de a vérzésem nem csillapodik. Ez így normális? Hat egyáltalán?

18/L


2011. jún. 11. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy fogamzásgátló tabletta?Ha igen,akkor miért múlna el a vérzésed,ugyanúgy végigmegy,mint szokott...
2011. jún. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, az. Fogamzásgátló témakörben tettem fel a kérdést.

Azért gondolom, hogy el kéne múlnia, mert 21napos tabit írt fel az orvos, és a 7 szünetnapon kéne megjönnie. Meg állítólag kicsit csillapítja is a menszeszt, tehát kevesebb vér lesz.

2011. jún. 11. 09:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem Lindynette 20am volt!Ugyan úgy első napján kezdtem el szedni!Nem csillapodott,ugyan úgy mensiztem mindig!Aztán letelt a 21 nap és kb rá 3 napra megint megjött!Teljesen normális volt!De nem várod meg hogy elmúljon hanem ugyan azon a napon kezded szedni a következő levelet!

pl én mit tudom én,mondjuk,

június 6.án hétfön kezdtem szedni,letelt a 21 szem(júl 26.án) megjött júni 29.én(tart a mensim júli 5-6.ig)de 4.én hétfön újra szedem a gyógyszert!A mensi meg majd elmúlik amikor szokott!

Remélem érthetően írtam le!:)

2011. jún. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 pötty! ***** válasza:
Nekem is ezt írta fel a doki. Mióta szeded? mert az első pár hónapban normális ha kicsit zavarosan jön meg, de utána be fog állni rendesen. Nekem pl. az első hónapban végig volt barnás folyásom de utána elmúlt.
2011. jún. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!