Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges, hogy rosszkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy rosszkor kezdtem el szedni a gyógyszert?

Figyelt kérdés
Mindig 15. -e körül szokott megjönni. Múlt hónapban 24. én jött meg, akkor is csak minimálisan és barnás vérzésem volt. Ennek ellenére elkezdtem fogamzásgátlót szedni a menstrúációm első napján, de ez csak 3 napig tartott, és mint említettem, nagyon minimális és barnás volt. Sosem volt még ilyen. Baj lehet abból, hogy elkezdtem a gyógyszert? Így is hat?
2011. jún. 6. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, ettől még hat. Akkor kezdted, amikor kellett. Nyilván a gyógyszer miatt lett most más jellege a vérzésnek.
2011. jún. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha az első naptól kezdve szeded,akkor jól szeded. A vérzés miatt meg ne aggódj,mert a színe sőt az állaga is megváltozhat a gyógyszer hatására.
2011. jún. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen,ezzel tisztában vagyok, de a gyógyszert csak este vettem be, és már aznap is alig volt vérzésem. Éjszaka konkrétan semmi. Aztán az azt követő két napon is csak minimális,ami már lehet, hogy a gyógyszer miatt,de az első nap még nem.
2011. jún. 8. 14:56
 4/6 anonim válasza:
Rendesen szeded a gyógyszert? Elolvastad a betegtájékoztatót? Mert ha igen, akkor tudnod kell, hogy a fogamzásgátló tablettát attól függetlenül, hogy mikor és hogyan jön meg, szedned kell! A 21. nap abbahagyod a szedését, majd ezt követően 7 nap gyógyszermentes nap következik. Ez idő alatt bármelyik nap megjöhet. Azonban amint a 7 nap letelt,a 8. napon köteles vagy elkezdeni az újabb 21 szem szedését,akár meg van még a menstruációd akár nincs.
2011. jún. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, szerintem nincs semmi baj. Velem is ugyanez volt, el kezdtem szedni az első napon és rá másnapra már szinte el is múlt, na jó, maximum három napig volt..és tudni kell rólam, hogy nekem mindig is sokkal tovább volt meg a megszokottnál..:/ Szóval, nálad sincs semmi gond. Pár hónap és már nagyon szépen be fog állni minden :)
2011. jún. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm szépen a segítséget.:)
2011. jún. 9. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!