Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idő utn nőtt a melletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő utn nőtt a melletek fogamzásgátló hatására?

Figyelt kérdés
Tudom, sokan jönnek majd azzal, hogy ez kizárt, de erről most ne nyissunk vitát. Természetesen a védekezés miatt szedem, de azért reménykedhetek benne, hogy esetleg lesz ilyen irányú pozitív hatása is.Szóval arra lennék kíváncsi, hogy akinek hatással volt a mellméretére a bogyó, az mennyi idő/hány levél után tapasztalt változást..hirtelen nőttek meg a mellei, vagy fokozatosan, nem feltűnő módon kerekedtek?
2011. jún. 6. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szedtem már kb 4-5 félét,és csak 1félétől nőtt kb 1hó alatt....
2011. jún. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez is mind szervezetfüggő. Valakinek megnő, valakinek egyáltalán nem. Persze az is biztos, hogy nem minden fogamzásgátló van ilyen hatással egy adott személyre. Egy-két ismerősömnek nőtt kicsit, de nem annyira feltűnően, és már a második levélnél érezték a változást.
2011. jún. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Attól nekem nem nőtt,csak miután szültem a duplája lett és hál isten maradt is akkora.
2011. jún. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
2. levél után :) egy számmal nagyobb lett. Szépen lassan nőtt, egyszer csak azt vettem észre, hogy alig férek bele a melltartókba.
2011. jún. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem nőtt, inkább csak kerekebb, feszesebb lett. 2-3. levél után kezdtem érezni, hogy kicsit "puffadtabbak" mint eddig voltak. Egyébként amint abbahagyod a tabletta szedését szépen visszaformálódnak olyanra amilyenek voltak, így nem kifejezetten jó dolog.
2011. jún. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Jangee-t szedek, és 1 hónap után a barátom észrevette, hogy más lett a mellem, kerekebbek, de nem nőtt. Legalábbis még nem :)


18/L

2011. jún. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mercilon. és az első levéltől már elkezdett nőni, és már kinöttem az összes melltartóm.:) második levélnél tartok, még mindig nő:)
2011. júl. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szinte azonnal, a seggemmel meg a csípőmmel párhuzamban, úgyhogy én annyira nem örültem magamnak...
2011. júl. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem fokozatosan nőtt meg szerintem már az első levél alatt is kezdett puffadni, 2. levél után meg már látványos volt a különbség, de nem vettem észre ezt a növekedést, csak mikor már nem fértem bele a melltartóimba és összehasonlítottam egy tavalyi fürdőruhás képpel, akkor láttam, hogy te jó ég!

De most jól néz ki! :D Csak attól félek, hogyha abbahagyom lógni fog, vagy ilyesmi.. :(

2011. júl. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem az első hónapban állandóan fájt.... nem nőtt sokat, kb. Egy fél kosarat, de nagyon csúnyán csíkos lett a bőröm.
2011. júl. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!