Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 13. nap és barna folyás,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13. nap és barna folyás, normális ez?

Figyelt kérdés

3 hónapig szedtem Gracialt, most váltottam át Yadinera. Ma kéne beszednem a 13. szemet, de ma barna folyást tapasztaltam. Az előző tabival nem volt semmi ilyesmi, tök beszabályozta a mensimet és semmi furi dolgot nem okozott. Szal most kicsit beparáztam, lehet hogy a tabitól van? Azért mert ez egy másfajta és az új hormon kicsit megkavarta a szervezetem? Vagy nem elég erős nekem ez a tabi és azért?? Már arra is gondoltam hogy hallottam olyat h valaki tabiváltáskor lett terhes, hogy nem-e esetleg én is, mert tudom hogy olyankor, vagy beágyazódáskor szokott lenni, de hát be is cseszne, úr isten!!! :O:O

Szal please help ha valaki tud valami megnyugtató vagy ésszerű magyarázatot erre!!!:S


2009. márc. 19. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet a gyógyszertől. Nem igazán értem, ha az előző nem okozott semmilyen panaszt akkor miért kellett váltani. Váltani csak orvosi javaslatra és akkor szokás ha az előző panaszokat okoz.
2009. márc. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A vérzésemben nem okozott panaszt, másban igen. Már 3 hónap alatt csökkent a libidóm, nagyon csúnya lett tőle a bőröm, több mint 2 héttel mensi előtt már görcsöltem, stb, szal ezért hagytam abba azt.
2009. márc. 19. 12:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez másfajta gyógyszer, másképp reagál a szervezeted. Adj neki időt. Ha 3 hónap múltán is gond van, újra váltani kell.
2009. márc. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak aggódok nagyon, mert semmi mellékhatást nem észleltem eddig, és már tök örültem, hogy de jó lehet nem is lesz, és akor erre meg jön ez és baromira nem tom hogy mitől.... Ha meg tényleg a váltás alatt terhes lettem, én nem tom mit csinálok...:O:S:S
2009. márc. 19. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!