Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma reggel "is" rosszul voltam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma reggel "is" rosszul voltam, de ma ki is hánytam a fogamzásgátlómat (Yadine). Mitől? Tegnap este Sangriáztunk tegnap elött Cuba Libréztünk.

Figyelt kérdés
Yadine-t 1x 4éve szedtem 1,5évig, aztán tavaj ilyenkörül áttértem a Yasminellára de ettől folyamatosan nem voltam jól és össze vissza jött meg. Most 1hója visszaáltam a Yadine-re de ma nem voltam valami jól lehet ettől? Már ugy egy 1/2éve elég sűrűn kelek émelygésre, hányingerre (2-3hetente 1-2x). lehetek terhes de mitől? nem nagyon volt olyan eset, akkor meg vettünk eseményutánit, vagy menszesz után voltunk. Vagy az alkohol az oka?
2009. márc. 18. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
az lakoholtol könnyen lehtsz másnapos:) énis yadine-t szedek már évek óta,de incs töle semmi bajom
2009. márc. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ha tablettat szedsz, akkor probald meg osszegyeztetni az italozassal. Ha tudod, hogy az alkohol utan hanyni fogsz, akkor ne akkor vedd be a tablettat. Ha este mindig eszel, akkor vigyazz arra, hogy par oraval elotte vedd be inkabb. lehet, hogy a szervezetednek kell ido, amig megszokja, de a fogamzasgatlo tabi es esemenyutani az nagyon sok hormon egyszerre, azon sem csodalkoznak, ha amiatt erezned rosszul magad. Szedd rendesen, ha tehessegre gyanakszol, vegyel egy tesztet,
2009. márc. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

atya úr isten...kedves kérdező,bocsáss meg hogy ez mondom,de szörnyen felelőtlen vagy..nem való neked tabletta...hogy a fenébe ne hatna rá az alkohol?meg nem beszéled ezt meg a nőgyógyászoddal??!meg ha rosszul vagy még mindig van néhány fajta tabletta amit kipróbálhatnál.nem csoda,hogy nap mint nap jönnek hozzánk a kórházba ilyen felelőtlen tinik..:

szerintem mindenképp keresd fel a nőgyógyászod,mert ennek hosszútávon nagyon rossz hatásai lesznek,sőt már meg is vannak:S sok sikert.most pedig le lehet pontozni az igazságért:)

2009. márc. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az alkohol csak akkor van hatással a fog.gátlóra, ha szétittad a májad, ami miatt felszívódási zavar áll fenn. Ennek ellenére célszerű nem alkohollal bevenni a bogyód.

A hányinger mellékhatás, ami miatt célszerű váltani.

2009. márc. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
alkoholt nem iszom rendszeresen, akkor azt irtam volna hogy alkoholista vagyok, 3pohár volt a sangria elötte meg 2 a cuba libre. továbbá bogyót ha nem lenne eléggé egyértelmű 1hónapja szedem ujra! az esemény utánik meg elötte való hónapokban voltak! És nem alkohollal vettem be ennyi eszem még azért van.
2009. márc. 19. 08:08
 6/7 A kérdező kommentje:
jaj és nem észosztásra vagyok kíváncsi!
2009. márc. 19. 08:09
 7/7 A kérdező kommentje:
kedves 3. amikor anno 1,5évig szedtem a yadine-t semmi bajom nem volt, egyszer sem, a másnaposságon kívűl. mert akkor ha ittam azért szépen sikerült(akkor sem ittam magam talajra), mostanság viszont még kevésbé. és arról sem hallottam még rosszat hogy 1-1 évet kihagyok mert nincs rá szükségem és kímélem a szervezetemet, amivel e kedves bogyó károsítja naponta. a gumi elég volt most egy évre, megbízom a páromban, de ezt most nem részletezném
2009. márc. 19. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!