Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Cypromix-et tényleg nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Cypromix-et tényleg nem fogamzásgátlás céljából találták ki?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor miért adta mégis ezt az orvos? Először kezdek el szedni gyógyszert. Azt is hallottam, hogy ez inkább pattanások eltüntetésére találták ki, de tőle megkérdezte a doki, hogy pattanásos vagyok-e, és mondtam neki, hogy nem. Akkor most mi az igazság? Mert így félek óvszer nélkül együtt lenni a párommal.
2011. máj. 30. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:

tényleg nem, a fogamzásgátlás csak a mellékhatása. ez egy nagyon erős hormongyógyszer, erős szőrösödésre, pattanásra vagy rendszertelen menzeszre írják fel.

mi okból mentél oda? nem vizsgáltatott ki előtte?

2011. máj. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de igen, rendesen megvizsgált, rákszűrés, minden.. és kérdezte a doki, h milyen árkategóriában szeretném a gyógyszert, én meg mondtam, hogy vmi olcsóbbat és ezt adta elsőre :S akkor ez egyáltalán nem biztos? olyanok is írjanak, akiknek bevált, mert most nagyon megijedtem, és nem értem, hogy miért adta ezt...
2011. máj. 30. 19:05
 3/6 A kérdező kommentje:
sőt, kérdezte hogy mennyire pattanásos a bőröm, és mondtam, h egyáltalán nem, vagy nagyon ritkán..
2011. máj. 30. 19:08
 4/6 anonim ***** válasza:
hm, előző vagyok. szerintem menj el egy másik orvoshoz, mert ennek tényleg minimális a fogamzásgátlása. nehogy baj legyen.
2011. máj. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem arra találták ki. De ennek ellenére tökéletes a fogamzásgátló hatása, ugyanolyan, mint a többinek.

Viszont ha csak azért adta neked az orvos, mert olcsó (márpedig ezért adta, ugyanis egyáltalán nincsen szükséged rá), akkor baromi gyorsan keress másik orvost.

Ezt a fajta tablettát indokolt esetben (túl magas férfihormonszint esetén) szabad szedni, akkor is maximum fél évig.

Ha olyan szedi, akinek nem kellene, annyira faszán leállíthatja a peteérést, hogy utána nem indul újra.

NE szedd be, hanem menj el másik orvoshoz. És ne a tablettán spórolj.

2011. máj. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon erős hormongyógyszer, csak erős hormonális gondokra szabadna szedni maximum fél évig. A mellékhatása a fogamzásgátlás. Ha neked nincs durva hormongondot, hanem tényleg csak azért kaptad, mert olcsó (azt hiszem van rá TB támogatás), akkor marha gyorsan keress másik orvost, aki valami normális tabit ír fel.
2011. máj. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!