Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumival való védekezés....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumival való védekezés. Pontosan hogyan is?

Figyelt kérdés

nem vagyok idióta, de én úgy tudom, h gumi nélkül ne is kerüljön lent a közelembe, de a barátom azt mondta, h elég a felénél feltenni. (így se előváladék, se a vége nem jelent veszélyt.) az oltogatást kerülve, értékelhető vélemények érdekelnének :)

köszönöm


2009. márc. 16. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátod téved.2 ismerőst kapásból tudok mondani,aki igy esett teherbe.ne engedj neki,ha megtörténik a baj,nem ő fogja megszülni felnevelni,vagy elvetetni a gyereket..
2009. márc. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

a gumit az aktus elejesn kell felhejezni ... elovalladektol is teherbeeshetsz ... egyszer utanna kellene nezni ilyen dolgoknak es csak azutan csinalni

szoval nem,nem eleg e felenel feltenni ... kulonbenis..mikor majdnem elmegy/elmentek akkor elkezdeni bajlodni a csomagolasal azert eleg kellemetlen mind2 fel szamara ...

2009. márc. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

mivel a gumi se nyújt 100%-os védelmet, így inkább jobb egyből azzal kezdeni.

Ha azt mondja hogy elég a felénél feltenni, akkor ilyen alapon kár is, mert kiveszi mielőtt elmegy. Csak szerintem szeretné kipróbálni gumi nélkül. Én is így vagyok vele, de amíg barátnőm nem szed fogamzásgátlót, addig én sem merem kipróbálni. Ne engedd neki hogy gumi nélkül próbálkozzon!


18/f

2009. márc. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
19:54-es valaszolo vagyok,bocs a helyesiraser ... de nem magyar suliba jarok :)
2009. márc. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
huh, sajnos ez nem megnyugtató... de nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Mondtam neki, h többet nem lesz ilyen.
2009. márc. 16. 19:57
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
1szo mint 100. elojatek,petting,oral,miegymas utan MIELOTT betenne a huvelybe felhuzza a gumit es mehet az akcio. ha 1 este tobbszor szeretkeztek, minden aktus utan uj gumi, es persze akkoris ha kozben eszreveszitek h kiszakad, vagy ha felhelyezeskor/elotte megserul az ovszer anyaga illetve ha veletlenul forditva (rolnival befele) huzza fel.
2009. márc. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Óvszer. Óvszer. VÉGIG!
2009. márc. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szóval megtörtént? Ez esetben gratulálok, mert teherbe eshettél. Mivel az előváladékban is lehet sperma!

Volt már 1 doboz óvszer a kezedben? Ki kell nyitni, belekukkantani, kikotorni a használati útmutatót...Melegen ajánlom figyelmedbe!

[link]

[link]

A kedves párod meg marhára tudatlan, szal nem nagyon kéne hinned neki a saját érdekedben!

Ha én lennék a helyedben, már rongyolnék is 72 órás tabiért (feltéve ha benne vagy az időben).

2009. márc. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!