Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 5óra alatt felszívódik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5óra alatt felszívódik a gyógyszer?

Figyelt kérdés
9hónapja szedem a Yasminellet.Ez az utolsó előtti szem, amit kihánytam kb 5-5,5 óra után. A tájékoztatóban az van, hogy 3-4órán belüli hányás után kell új szemet bevenni. Akkor 5-5,5 óra alatt már felszívódik ugye? Légyszi nyugtassatok meg, mert eléggé parázok! Köszi előre is!
2009. márc. 16. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mint ahogy a gyógyszer tájkoztatójában is le van írva, 3óra után már felszívódótt, tehát nincs mitől aggódnod.
2009. márc. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ! Már halálra aggódtam magam!:)
2009. márc. 16. 11:44
 3/6 anonim ***** válasza:
nincs mit,szivesen:)
2009. márc. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Nos, a tájékoztatót szakemberek, orvosok állították össze, töménytelen tesztelés és kísérlet után. Annak nem hiszel, de pár ismeretlen, sosem látott ember véleményének igen?
2009. márc. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Ne haragudj, de nem értem miért kell provokálni és beszólnod? Elolvastam, és attól, hogy itt felteszek egy kérdést még nem jelenti azt, hogy nem hiszek neki(k). Pusztán arról van szó, hogy nagyon aggódtam, mert még nem fordult elő velem ilyesmi, és úgy gondoltam, hogy itt vannak nálam jóval tapasztaltabb emberek is.

2009. márc. 16. 12:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha pang a gyomor, akkor nem.
2009. márc. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!