Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes ha pár napja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes ha pár napja szedek fogamzásgátlót és már lefeküdtem a barátommal gumi nélkül?

Figyelt kérdés
A fogamzásgátló gyógyszerem azt írja hogy ha a menszeszem első napján szedem az elsőt akkor már nincs szükség más fajta védekezésre, és én a menszeszem első napján szedtem be az elsőt!
2008. febr. 18. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy az elözö kérdést feltevő? Sokan megvárják az elsö honapot.
2008. febr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ha a fogamzásgátló papír azt írja, akkor nem lehetek terhes igaz?
2008. febr. 18. 19:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Van aki fogamzásgátlo mellett lesz terhes, szval sose lesz 100%os a védelem.
2008. febr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó de semelyik fogamzásgátlás sem 100°/-os. Én csak arra lennék kíváncsi hogyha a fogamzásgátló gyógyszert pár napja szedem és a papírja azt írja, hogy már lehet szeretkezni akkor nem lehetek terhes igaz?
2008. febr. 18. 19:22
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is. Elvileg nem, gyakorlatilag igen.
2008. febr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen ez minden fogamzásgátlónál így van! Akkor most ha nem bíznánk semilyen fogámzásgátlásba akkor soha nem szeretkeznénk! Nem így van?
2008. febr. 18. 19:28
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha rá van írva a tájékoztatóra hogy első naptól véd akkor az úgy is van, hülyeséget nem írhatnak rá. Van orvos aki a biztonság kedvéért azt mondja várjatok 1 vagy 2 hetet. Az egy hónapot akkor kell megvárni ha nem a menstruáció első napján kezdte valaki. Én sem vártam annak idején csak egy hetet, és nem lettem terhes.
2008. febr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt írja a betegtájékoztató, akkor úgy van! Nem kell aggódnod!
2008. febr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb gyszer a 7. naptól véd.Ha a papírra az van írva hogy véd már, akkor véd.Ez olyan, hogy persze nem biztos egy módszer sem.de azért valamelyiket használnunk kell.Amúgy meggyőződésem hogy a gyszer melletti teherbeesés a legtöbb esetben azért van mert nem az előirás szerint szedték be.Szval ha az van írva, nem lesz baj,ne aggódj.
2008. febr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek:) megnyugodtam:)
2008. febr. 19. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!