Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg teherbe lehet esni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg teherbe lehet esni egy tabletta kihagyásával?

Figyelt kérdés

Mások honapokig,söt van aki évekig probálkozik,hogy tehres legyen. De ha mondjuk vki egy tablettát nem vesz be tényleg nagy rá az esély hogy babás legyen? Vagy a megszakitott közösülésnél. Ha belegondulok elég kevés rá az esély,szinte semmi, h egy sperma felkusszon ha máskor belelöveléskor sincs megtermékenyülés.

Nem vagyok ezekben érintett,szedek rendesen fogamzásgátlot,de tényleg érdekel, mi a véleményetek rola.


2008. febr. 18. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Én másfél évig vártam, mire terhes lettem. Nővéremnek az első babája úgy jött, hogy nem is tervezték. A második meg úgy, hogy megbeszélték hogy legyen, és a következő mensije már nem jött meg.


Igen, van aki nagyon könnyen terhes marad,. Ezért kell a fogamzásgátlást komolyan venni, ha nem akarsz babát. Mert ha épp te vagy peches, és a mondjuk 5% esély nálad jön be, akkor utána hiába mondod, hogy más évekig élesben csinálja és mégse lesz terhes. Van ismerősöm, aki szabályosan szedett fogamzásgátló mellett lett babás. Ennek az esélye talán 1 ezrelék, vagy annyi se.

2008. febr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszer elfelejtettem bevenni egy szemet és csak a köv. napival vettem be! Végig stresszeltem, amíg meg nem jött, de szerencsére megjött! Azt szokták mondani, ha régóta szeded és elfelejtesz 1 szemet bevenni, akkor még ugyanúgy védett vagy! Persze hangsúlyozom, hogy csak 1 szemet!
2008. febr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ez egyén és tabletta függő, mert egyik ismerősöm többször is elfelejtette bevenni és másnap vett be kettőt,és nem 12 órán belül.Viszont van olyan ismerősöm is aki elfelejtette bevenni 12 órán belül bevette és mégis jött a baba,sőt nem egy oylan eset is előfordult, hogy tabi mellett esett teherbe.
2008. febr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!