Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges, hogy a fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy a fogamzásgátlótól ( Mercilon) nem tudok felizgulni?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy a fogamzásgátló csökkentheti a libidót ,épp a 2. levél Mercilonnál tartok, alapjából véve kívánom a sexet, de nem nedvesedek be olyan könnyen vagy abszolút nem és síkosító kell ,hogy menjen a dolog.Előtte nem volt ilyen gondom.Vagy ez inkább lelki dolog?Sok időt fordítunk előjátékra ,de sokszor még úgy se nagyon megy.
2009. márc. 15. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen
2009. márc. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előfordul a tabitól.
2009. márc. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez elmúlhat a 3. levél után? Lehet ellene valamit tenni,vagy tablettát kell váltanom?
2009. márc. 15. 21:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem érdemes váltanod minden tabi kiválthat ilyen hatást. Én a Mercilont szedem már több mint egy éve, nekem is vannak hasonló gondjaim. Ha nem nedvesedek eléggé elő a sikosító! Ja és úgy egyébként a fogamzásgátló(most nem konkrétan a Mercilonra gondolok) hajlamosít a hüvelygombára..:S Meg hát felborul a hormonháztartásod a tabi szedésével, szóval lesznek kellemetlen hatások, de összességében megéri ha biztosra akarsz menni a védekezésben! Sajna az ilyen mellékhatások minden tabinál előjöhetnek!!!
2009. márc. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom ,olvastam a mellékhatásokról.Viszont vannak olyanok is, akiknél az egyik tabi teljesen megszüntette a libidójukat,egy másik viszont jó volt.Ezért gondoltam erre a lehetőségre. A ciklusom már kb egy éve nem rendes, valószínűleg antibiotukum hatására borult fel ( 1 hónapig szedtem és utána változott meg) mert előtte mindig 7 napos volt a menstruációm ,most meg 9-11, ezért is gondoltam ,hogy a tabletta jól jönne,hogy kevesebb legyen a napok száma.Meg persze nem akartam csak az óvszerre hagyatkozni, több barátnőmnek is kiszakadt már,72 órás tabi meg nem mindig jó, sok kárt okoz.
2009. márc. 15. 23:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Érdemes megvárni az a 3 hónapot...

Az elejében (mercilon) nekem is voltak ilyen mellékhatásaim...

de mára már olyan "Vad" szoktam lenni hogy, huhuuu :D

2009. márc. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát akkor még reménykedhetek :) köszönöm az eddigi válaszokat
2009. márc. 16. 21:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen kihalt a libidóm. Sehogy sem lehet felizgatni. Síkosítót mindig használunk. A lindynettet mercilonra cseréltem. Ez alatt lett igazán katasztrofális az egész. Aztán yasminellere váltottam. Talán most már kezd visszatérni a szexuális étvágyam, a felizgulással azonban még mindig gondok vannak. 3 levelet szedtem be a yasminelleből. Amúgy nekem csak az enyhébb mellékhatások szűntek meg pár hónap alatt (hányinger, hasfájás), a többi mind megmaradt, szal nem biztos, hogy magától elmúlik minden mellékhatás.
2009. nov. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!