Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet, hogy a tabletta miatt?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy a tabletta miatt? Vagy valami más áll a háttérben?

Figyelt kérdés

Barátnőm múlt hét hétfőn, mikor megjött neki (ahogy a fogamzásgátló leírásában szerepelt) bevette az első Jangee fogamzásgátló, hormontablettáját. Azóta ugyan úgy szedi (napi egyet), és ma, két hét elteltével is menstruál. Bár nem sokat, kevés vérrel, de ez a két hét szerintem akkor sem teljesen normális.

Nem először szed fogamzásgátlót.

A válaszokat előre is köszönöm!


2011. máj. 23. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A tabi miatt van nyugi, nálam is ez volt (másik gyógyszernél ugyan) de az első 3hóbnapban az ilyenek vérzések, vérezgetések, pecsétlések stb normális.
2011. máj. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztos a tablettával van összefüggésben, megzavarta a hormonjait. Akkor is, ha szedett már ilyet- lehet, hogy az más hormontartalmú volt. Én kivárnék egy hónapot, a következő menstruációig, és ha ott sem minden OK, megkérdezném az orvost. (De ha már erősebben véreznék, mint amit egy tisztasági betét kibír, inkább előbb mennék orvoshoz)

Addig is igyon vas pezsgőtablettát, mert a folyamatos vérezgetés azért leszívja az ember vastartalékait.

Mikor nekem volt ilyen gondom, hogy egyfolytában menstruáltam gyógyszer mellett, azt mondta az orvos, hogy akkor annak túl alacsony a hormontartalma nekem.

2011. máj. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Második vagyok: az első válaszolónak igaza van a 3 hónappal, beletelik egy kis időbe mire az ember szervezete megszokja. Nekem 3 hónapon túl is volt vérezgetésem,ezután mondta az orvos, hogy nem jó nekem az a tabletta.
2011. máj. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! ^^

Amúgy nem sokat vérzik. Úgy értem bőven kevesebbet, mint 3-7 napos alatt (tabletta előtt).

2011. máj. 23. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!