Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi az amire ügyeljünk még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amire ügyeljünk még nagyon óvatos óvszerhasználat közben is?

Figyelt kérdés
Úgy érzem készen állok arra, hogy elveszítsem a szüzességem. Jól átgondoltam, késznek érzem magam. Viszont valami még is visszatart. A védekezésre természetesen gondoltunk, én még is félek, hogy amilyen szerencsétlen vagyok, valami nem úgy történik ahogy kéne. Tablettát egyelőre nem tudok felíratni (nem, nem azért mert esetleg nem értem el a kort, személyes okokból, mindegy), egyedüli és megoldható megoldás az óvszer. De mivel mindketten tapasztalatlanok vagyunk, félek esetleg valamit elrontunk. Hallottam már az alapszabályokat, köröm, éles tárgy, lecsúszás ha nem merev már, stb... Legyünk óvatosak. Mire kéne még ügyelnünk? Vagy alaptalanul pánikolok?
2009. márc. 14. 04:15
 1/3 anonim ***** válasza:
2009. márc. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagyon jó látni, hogy vannak még olyan fiatalok akikben van még egy kis felelőség tudat is.Mielőtt írnék a biztonságos szexről annyit szeretnék hozzá tenni hogy: A Lányoknál úgy működik a szűziesség elvesztése hogy, minél idősebb annál jobban élvezi az első alkalmat.Szóval az elsőt ás csak a lányoknál van.Ha lehet akkor ez ne Pl:14-15 évesen legyen de nem is az írom, hogy PL:23.Ja és a fiú nagyon legyen érzékeny és gyengéd mert az első egy kicsit fájhat.

Na mindegy.

Először is fontos az óvszer állapota.Csak drogérriákban (bocsánat nem akarok reklámozni semmit de pl: dm,rossman)vegyetek óvszert és ne élelmiszerüzletekben.Mert a boltokban nem vigyáznák rájuk dobálják őket meg ilyenek.És ne sajnáljátok a pénzt rá, márkásat vegyetek és nem ciki.Ami ide tartozik, hogy nem szabad zseben pénztárcában és bármi ilyen helyeken tárolni mert hajszál vékony repedések lehetnek rajta amit szabad szemmel nem látunk de elég a bajnak(ezért nem szabad a boltban)(Az lenne ha szexsohban vagy valahol beszereznétek egy kis műanyag dobozt neki.

Az is fontos, hogy két kézzel kel felhúzni,(csak vanak akik így akarnak menőskődni, hogy egy kézzel húzzák fel de nem szabad!)Nagyon fontos az óvszerhez kizárólag vizes vagy szilikonos alapú síkosítószert használjatok!Krémet, olajat, vazelint soha, mert roncsolják az óvszer anyagát és kaput nyithatnak a spermiumoknak és a fertőzéseknek!És szexnél nélkül is lehet baj,erre vigyázni kel.A sperma véletlenül is a hüvelybe kerülhet Pl. kézről és a hüvelyváladékra is vigyázni kel.A legfontosabb amiről senki se szól az, hogy AIDS vér útján is terjed vagyis: a csókolózás csak abban az esetben fertőzhet ha vérzéssel jár!(fogínyvérzés, vérző száj seb)Ha fogat mosol sokszor nem veszed észre hogy megsértetted az ínyed ezért csókolózás és szex előt két órával már előtte ne mosatok fogat.

Köszönöm szépen, hogy elolvastad most csak ennyit tudtam írni a szexről de lenne még kérdésed akkor válaszolok.Ja és amúgy meg nem kel tartani semmitől főleg ha odafigyeltek és ha normálisan csináljátok

2009. márc. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Amint kérdésem akad, jelentkezem. Köszönöm még egyszer.
2009. márc. 14. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!