Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meg fog jönni a 72 órás tabi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fog jönni a 72 órás tabi után? Nagyon nagy bajt csináltam vele magamnak?

Figyelt kérdés
Január 15-én a menstruációm 1 napján voltam együtt a barátommal.Nagyon nehezen jött meg,fájdogáltam,alig jött vér.Pénteki nap volt,sajnos lecsúszott a spermicid anyaggal bevont óvszer.Másnap kiváltottuk a 72 órás tabit(már jövögetett a vér)Bevettem,és a pénteki naptól számítva 8 napig volt meg.A mai napon voltam először együtt a barátommal(az incidens óta),óvszerrel védekeztünk.Meg fog jönni,vagy teljesen összekuszálta a hormonháztartásom?A másik pedig,hogy enyhén hányingerem van a tabi óta,már a buszon autóban is(eddig mindíg bírtam).Nem eszem többet,sőt kevesebbet is,nem kívánom az ételt.3 napja kellett volna hogy legyen peteérésem,és kicsit több lett a folyásom.Feszülgetni is kezd a mellem ahogy szokott.Mégis ezek ellenére lehetséges,hogy teherbe eshettem?Nagyon fiatal vok (15),rosszindulatú válaszoktól kérlek kíméljetek,mert eléggé ideges vagyok így is.Ha ideges vok akkor főleg nem fog megjönni.Tesztet fogok csinálni,mert nagyon ideges vok.Tehát összefoglalva:csak kissé hányingerem van(állítólag tabi mellékhatás lehet,mert utána kezdődött,+refluxos is vagyok),nem eszem többet,sokkal kevesebbet mint szoktam,fejem nem fáj,viszont párszor hőemelkedésem lehetett(a barátom torokgyulladásos volt,és úgy is csókolóztunk,de rajtam nem jött ki),és fáradékony is vagyok(csak este 10 után tudok lefeküdni,mert telefonon akkor tudok ingyen beszélni édesapámmal,és másnap reggel 5:30kor kelnem kell,mert pestre járok suliba).vajon terhes lehetek?Előre is köszy!!!!
2008. febr. 17. 19:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam,január 25én voltunk együtt amikor a balest történt!
2008. febr. 17. 19:05
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Elősször is én kizártnak tartom, hogy terhes legyél, ha bevetted a 72 órás tabit! Szerintem ne parázz, mert a sok idegeskedés miatt nem fog majd megjönni! A 72 órás tabletta teljesen felborította a hormonháztartásodat, emiatt majd hónapokig össze-vissza fog megjönni!

Másodszor: 15 évesen még nem tudod kiszámolni pontosan, hogy mikor van peteérésed, még felnőtt korban is van rendkívüli peteérés!

Harmadszor: a hányinger sok mindetől lehet, de szerintem a 72 órás okozza!

Negyedszer: ha komoly a kapcsolatotok, nem ártana egy biztosabb fogamzásgátló módszert alakalmaznotok, gondolok itt a fogamzásgátló tablettára!

Remélem segítettem!

2008. febr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen köszi szépen!Eléggé komoly a kapcsi,több mint 1,5 éve vagyunk együtt!Nagyons zeretjükk egymást,elvileg Yasminellét szednék csak sokan írták,hogy simán teherbe lehet esni vele,és nem mertem kiváltani...
2008. febr. 17. 19:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség, hogy teherbe lehet esni, én 4 éve szedem a Gracialt, és mégsincs babám! Ha bármilyen kérdésed van a fogamzsgátlókkal kapcsolatban, szívesen válaszolok priviben!

(első hozzászóló)

2008. febr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
nyugi ne parázz az nem segit semmin.....elsősorban nyugodj meg szállj magadba és gondolj arra hogy minden rendben lessz.....ez alap aztán védekezzetek biztonságosabb módon....én is voltam igy nem lesz baj.a tabi mellékhatása ez.
2008. febr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a tabi mellékhatása.Kül én is szedtem már be 72órás tabit,s nálam az volt hogy pár hónapig alig véreztem,savanyú szagú volt a vérzésem...Kinek hogy...

Ne idegeskedj!Garant nem vagy terhes.A mellékhatások meg majd elmúlnak!Üdv!21 éves csajszi

:)

2008. febr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!Ma végeztem tesztet,és huh:negatív... :)Üdv :)))
2008. febr. 18. 21:19
 8/8 anonim válasza:
Szedj MILLIGEST tablettát, nekem nagyon jó 3éve azt szedem 2 kilót híztam összesen és tuti biztonságos! minden ismerősőm azt szedi
2010. okt. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!