Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha beveszek 1-2 szem antibioti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beveszek 1-2 szem antibiotikumot akkor is gyengül a fogamzásgátló hatása?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok kérdés van már ezzel kapcsolatban, de ilyen jellegűt még nem találtam. Amúgy Belarát szedek. És azért szeretnék bevenni 1-2 szem antibiotikumot, mert fáj a torkom.
2009. márc. 13. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet nem lehet csinálni,hogy 1-2 szem antobiotikumot szedsz be.Anynit kell amennyit az rovos előir,az meg nem egy két darab,mivel az nem hat,maximum rezisztens lezs rá a baktériumod,aztán nézhetsz ha legközelebb hiába szeded,nem gyogyulsz..
2009. márc. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1. 1-2 szem antibiotikum xart se ér. Minimum 5 napig kell szedni, hogy kifejtse a hatását.

2. Az antibiotikum csökkenti a fog.gátló hatását. Ezt sokszor az antibiotikum tájékoztatójában is leírják.

2009. márc. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mikor beteg voltam nekem is antibiotikumot ajánlott a dokim, én azonnal rákérdeztem, hogy az nem fog gondot okozni a fogamzásgátlómmal kapcsolatban? És azt mondta hogy 5 napos folyamatos szedés nem elegendő ahhoz, hogy gyengítse vagy semlegesítse a tabi hatását, szóval ne aggódjak! Ha hosszabb ideig kell szedni, mint pl. egy hónap. az már viszont gondot okozhat! Amúgy ha ilyesmi van, akkor kérdezz rá az orvosnál, semmibe sem kerül! Sőt, ezzel elkerülhetsz kellemetlenségeket!
2009. márc. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
58%
én nem rég szedtem 3 napos antibiotikumot,rákérdeztem az orvostól, h ki e hat a tabira és azt mondta, h kihat.kiegészítő védekezés kell.azt is mondta, h az unokahúga is ugyanezt az antibiotikumot szedte és nem akart a tabin kívül más védekezést,az eredmény egy nem kívánt terhesség lett.
2009. márc. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Gondoltam, hogy egy szem nem ér semmit, ezzel az 1-2 szemmel arra céloztam h pár napig szedem, nem hetekig meg hónapokig. Most úgy néz ki javult a helyzet, de ha nem fog akkor doki. :)
2009. márc. 14. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!