Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért tartják a pasik fontosna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják a pasik fontosnak, hogy egy nő szedjen valamilyen fogamzásgátlót, ugyanakkor ők szívesebben választják a megszakításos módszert mint a gumit. Ez tényleg így van?

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
A gumi ,az kicsit olyan, mint zokniban a lábat mosni(
2009. márc. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az odáig oké, de ha én pasi lennék, inkább vennék fel gumit, és élveznék el rendesen a párom hüvelyében, minthogy ne tudjam magam rendesen elengedni, és arra kell ügyelnem, nehogy elmenjek, és gyorsan kivenni előtte. De ez csak az én véleményem. A megszakításos szeretkezés számomra nagyon unszimpatikus megoldás.
2009. márc. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

:D

jó.kesztyűben én sem szeretek mosogatni:)

de mi van az előváladékkal?

sokan azt mondják,hogy lehet fickós sperma benne.

?

2009. márc. 13. 12:21
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
a megszakításos módzser, nem védekezés!!!!!! Egyszer kell rosszul sikerülnie a dolgoknak, és ott a nemkívánt terhesség. Sok fiú utálja vállani a felelősséget, h védekezésről van szó. Ha valakivel megsmerkednék, biztos nem engedném, hogy gumi nélkül csináljuk. itt nem csak a terhességről vn szó. Tablettát szerintem az szedjen, aki már összeszokott pár. Valamit valamiért alapon, húzza fel a gumit, én azt mondom!!!!!
2009. márc. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Igen, lehet benne, sperma, és egy év alatt kb 35% esélyed van rá, hogy megszakításos közösülésnél teherbe esel.


Itt van egy táblázat, hogy 100 nőből 1 év alatt hány esett teherbe az adott védekezési módszerrel a tesztelés során:

[link]


Gumi nélkül valóban jobban érzi az ember a másikat, de, ha nincs más védekezési módszer, akkor nem éri meg. Én nem mennék bele semmiképp megszakításosba.


Ha már mosogatás és kesztyű:

hiába nem jó kesztyűben mosogatni, ha kikezdi a kezedet a mosogatószer (megszakításos k.), akkor mégkiscsak felveszed (óvszer). Da, ha nem kezdi ki a kezedet (fogamzádgátló tab.), akkor nem kell kesztyű.

2009. márc. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
A gumihoz hozza teve, az sem biztonsagos. Mivel barmikor kiszakadhat hasonlo, es csak akkor veszed eszre, mikor mar vegeztel a dolgoddal. Ugyhogy a mai vilagban semmi sem biztonsagos. Es igen az en baratom sem szereti az ovszert sot en sem! Mert probaltuk ovszerrel de az nem az igazi, es akkor sem elvezett ugy el hogy a huvelyembe legyen! Akkor is kivette s elelvezet ugy! Ezert inkabb valasztotam/valasztotuk a huvelykupot! Igy sem elvez belem, de az elovaladektol viszont megved! Es igy meg elvezni is lehet jobban a sexet! :)
2009. márc. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Azért, mert a legkényelmesebb utat választják. Inkább a nő tegye tönkre magát, minthogy nekik egy picit is kényelmetlen legyen. Ha meg megszakításssal teherbe esik a nő, az sem az ő bajuk, legfeljebb odébb állnak, vagy abortuszra küldik, ami szintén a nőt teszi tönkre testileg és lelkileg. Szerintem elég undorító az ilyen hozzáállás.
2009. márc. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!