Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik napon kezdjem el szedni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik napon kezdjem el szedni?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem hogy mostanában elég rebdszertelenül jön meg, de ha meg is jön akkor estére és éppenhogy észre lehet venni... szóval ezt azért kérdeztem mert akkor szedjem be akkor este ha éppen hogy egy pici már van, vagy másnap amikor már rendesen megjött?
2009. márc. 12. 19:34
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
MÉG SOHA NEM SZEDTEM GYÓGYSZERT...
2009. márc. 12. 19:36
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem akkor kezd el amikor kényelmesebb. mivel a kitétel az h a mensi első napján, ami 24 óra függetlenül h ez éjféltől éjfélig vagy este nyolctól másnap estig tart.

mivel a tabikat minden nap kb azonos időben kell bevenned, gondold át, mikor lenne jobb, ha rögtön felkelés után vennéd be, vagy esetleg vacsi után? mikor felejtenéd el kevésbé? (egyébként ezzel kapcsban tanács: én mindig beállítom az emlékeztetőt, ha nem tettem vna nagyon sokszor elmaradt vna a bevétel).

ha szimpatikusabb az esti bevétel, még aznap este vedd be, ha pedig inkább reggel szednéd nap mint nap akkor várj másnap reggelig.

2009. márc. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

inkább az este lesz a jobb! köszönöm a választ! :)

amúgy 2-3 óra eltérés is gond már?

2009. márc. 12. 19:42
 4/17 anonim válasza:
20%
Szerintem NE SZEDD. Ha csak nem akarsz rákosan meghalni.
2009. márc. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

de terhes sem akarok lenni...

amúgy akkor levegőt sem lehetne venni...

2009. márc. 12. 19:43
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom...ne vedd komolyan az utolsó válaszolót...ebben hormon van olyan amilyet aszervezet is termel..nem lehetsz tőle rákos...
2009. márc. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi, nem veszem... :) elolvastam a mellékhatásokat meg ilyesmiket, csak azt nem tudtam mikor kezdjem pontosan...
2009. márc. 12. 19:46
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
első nap megjön és este :)
2009. márc. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

előzőnek: a fogamzásgátlónak semmi köze a rákhoz. olyan embereknél, akik családjában trombózisos beteg volt, nem ajánlják, de ennyi. ha a méhnyakrákra gondolsz, akkor azt a hpv vírus egyik alfaja okozza, ami szexuális úton terjed, ebben a témában pedig inkább a fertőzött partnert mint a fogamzásgátlót kéne bűnbaknak megtenni. ezenkívül rengeteg nő él ezzel a módszerrel és manapság már annyi féle gyógyszer létezik h mindenki megtalálja azt ami nem avatkozik bele annyira a hormonműködésbe és mellékhatás-mentes.

kérdezőnek: nem, 2-3 óra nem oszt nem szoroz, elméletileg ha 12 órával később veszed be még az is rendben van, de én 4-5 óránál később nem nagyon merem bevenni (inkább elviszem akkor a buliba vagy ahova megyek).

a rendszertelen mensi miatt ne aggódj a tabi rendbeteszi :) 3 hétig szeded, egy hét szünet, és azon a héten 3-4. nap fog megjönni úh innentől számíthatsz majd rá :) és nem ér meglepetésként

ami nekem még + hatás mióta szedem: nőtt tőle a mellem, jobban kívánom a szexet, kevesebb idejig tart a menstruáció és kevesebb vérzéssel is jár, valamint rendbetette a kicsit zsíros bőrömet is :D

remélem sokat segítettem. az első voltam:)

19/L

2009. márc. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
bocs, nem az előzőnek, hanem a NE SZEDD rákos leszel-nek írtam, csak azóta már írtak
2009. márc. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!