Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Diane 35 szedése mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diane 35 szedése mellett késik a menzesz. Mitől lehet? Lent részletesen.

Figyelt kérdés

Az előző 3 hónapban Dienille-t szedtem, most váltottam Diane35-re, hogy rendbe tegye a bőrömet.

Sajnos más nem hatott. A doki azt mondta, hogy a Dienille utáni 7 napos szünetet tartsam meg és utána kezdjem

szedni a Diane-t. Mivel gyógyszerváltás, így az első hónapban nem árt védekezni, de állati kicsi az esélye a

teherbeesésnek. Beszedtem végig pontosan az első levéllel, a hónap folyamán max. 2-3x voltunk együtt a barátommal, megszakítással védekeztünk,

de az utolsó gyógyszeres napon el is ment bennem. Ekkorra már csak véd a tabletta..? Most a szünet 5. napján tartok és még nem jött meg. Aggódnom kéne,

vagy ez csak a bogyó mellékhatása? Nektek van hasonló tapasztalatotok?


2011. máj. 14. 06:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is ezt szedem és ez normális. Nekem néha akkor jön meg, amikor már a következő levelet kell elkezdenem szedni.

Úgyh nyugalom. Akkor aggódj, ha egyáltalán nem fog megjönni :S

De nem értem én ezt...megszakítás?? Nem 12éves vagy gondolom. 1 gumi belefért volna. Hiszen te is tudod...előváladék az van. Attól is teherbe lehet esni, nem cska akkor ha benned élvez el =/

2011. máj. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!