Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hasmenésem volt 9 órával a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasmenésem volt 9 órával a tabi bevétele után, felszívódhatott már?

Figyelt kérdés

Anyám szerint ha csak egyszer volt hasmenésem akkor nem lehet gond...hát ez nekem furcsa ezért inkább megkérdezem.

Yasminellt szedek és már csak négy darab van.


2009. márc. 11. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
21%

Hasmenés az teljesen mindegy. Ugyanis ha tisztában lennél a biológiával, tudnád, hogy a széklettel csak az távozik, amit már megemésztettél, vagy nem emészthető.

A hányásnál lehet gondok. De ott is csak 2-3 óráig.

2009. márc. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Bocs hogy hülyeséget kérdeztem, csak ilyen esetekben annyira ideges tudok lenni, hogy nem figyelek.:S Meg nagyon beteg is vagyok. Agyilag se vagyok a toppon, de már leesett hogy baromságot kérdeztem..:S

2009. márc. 11. 09:00
 3/6 anonim ***** válasza:
3-4 órával utána semmi gond.egyébként a hasmenéssel is kijöhet,rá van irva a tájékoztatóra.első!akkor mondd el nekem,multkor beteg voltam,ettem kekszet,5perc mulva ugy jött ki ahogy lenyeltem.és nem hányás formájában!
2009. márc. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%

Ha úgy jött ki, 5 perc múlva, akkor ott már tényleg nagyon durva dolgok vannak. Haldoklóknál fordul elő, azonnal hívj mentőt!

Egyébként nem hiszem, hogy azt kakiltad ki, inkább valamit, ami az előző étkezéseid egyikéből származik.


De Te is nagyon jól meg tudod figyelni ennek a menetét. Egyél mákos tésztát és nézd, mikortól és meddig van benne mák. 2-3 napig lazán látható benne.

2009. márc. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem kell mentő,már meggyógyultam.2napig tartott,inkább nem ettem.pedig keksz kinézete volt,én is meglepődtem.na de ez már nem ide tartozik.
2009. márc. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

9 óra alatt már biztosan felszívódott a gyógyszer.


OFF: Hasmenésnél az 5 perc hihető, ne hasonlítsd a mákoz, ami még szorulást is okoz. Szerencsés vagy, ha még nem voltál hasonló helyzetben. De ha ekkora szád van, akkor egyszer megérdemelnél egy erős hasmenést.

2009. márc. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!