Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez lehetséges 72 órás után?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehetséges 72 órás után?

Figyelt kérdés
április 30án vettem be 72 órásat(escapelle tabletta),ma pedig véreztem.a menzeszemnek csak 14én kellene megjönnie,általában mindig pontos,27-28. napra szokott megjönni.de nem vagyok biztos benne,hogy megjött,kicsit másabb állagú a vér,nem olyan,mint a megszokott.lehetséges,hogy a tabi miatt jött meg elöbb?na de ennyivel?tapasztalatok?
2011. máj. 6. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A 72 órás tabletta úgy kavar össze mindent ahogy csak lehet, szóval akár ez is okozhatja.

Vegyél egy tesztet ha biztosat szeretnél tudni, mi itt látatlanban nem tudunk segíteni.

2011. máj. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

miert nem vedekeztel elotte :P

itt az eremeny ha huje liba voltal mint az elodeid

2011. máj. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

második:miért kell rögtön le hülye libázni?tudod egyáltalán,hogy miért kellett 72 órás?-.- védekeztünk,csak elszakadt a gumi!

első:köszönöm a normális választ!(:

2011. máj. 6. 17:07
 4/6 anonim ***** válasza:
igen lehet a tablettától..én is azt vettem be néhány hónapja..:) de amúgy benne van a betegtájékoztatóban,de ez is egyénfüggő:) kedves második: aki látatlanba le hülye libáz másokat a történet megismerése nélkül, az csak magát minősíti:)
2011. máj. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jajj,köszi (: valójában csak azért ijedtem meg kicsit,mert a doki is csak annyit mondott,hogy pecsételő vérzés és a betegtájékoztatón is ezt olvastam..és ez nem annyira pecsételő vérzés...(:
2011. máj. 6. 17:43
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem sem az volt szal nyugiii :) és én már 3 hónapja h bevettem..(: és a menszim is megjött szal nem lesz gond..de ha stresszelsz akkor késni fog a menszid és még idegesebb leszel.. ha van még kérdésed írj nyugodtan privit :)
2011. máj. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!