Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bogyó szedése mellett amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bogyó szedése mellett amikor megjön, van olyan, akinek úgy ér véget a menzesze, hogy barnázik még utána kb 1 napig?

Figyelt kérdés
nekem eddig nem volt barnázás, csak mielőtt még nm szedtem gyógyszert, de a múlt hónapba amikor elmúlt a menzeszem, még kb 1 napig volt barnás valami...remélem nincs semmi baj...
2009. márc. 9. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lesz barnás a váladék menses idején,ha enyhébbek a méhösszehúzódások(ettől is ürül ki a vér),lassabban folyik ki a már alvadt vér(az alvadás és kevés mennyiség miatt nem élénk piros).Nekem a szülés óta 3-4 nap erősen van meg,utána 1 napig szinte semmi,majd 1 nap barna.Ettől nem kell megijedni.
2009. márc. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
remélem hogy nincs...mert eddig csak max bogyószünetbe fájdogált a hasam, múlt hónapba meg már a szünet előtti héten is éreztem néha...írtam egy fórumba,ahol a doki írta,hogy fájhat mástól is,vmi fertőzés is lehet,de lehet,hogy csak megérzem a menzeszt...aztán most a hétre még van gyógyszerem, de most már megint kezdem érezni...kicsit félek,remélem nincs baj...
2009. márc. 9. 16:41
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Akkor viszont inkább beszélj a dokival,aki felírta a gyógyszert.1 vizsgálat nem árthat,lehet összeszedtél vmit és akkor jobb kezelni.
2009. márc. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó napokban én is barnázok! Ez normális!
2009. márc. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
fel fogom hívni szerintem, mert a fejem is fáj...de remélem nem terhesség,vagy valami,mert akkor megbolondulok...
2009. márc. 9. 16:51
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi nekem az első 4 hónap lement rendben :D:D

Amikor elsőnek bevettem a tabit 3. napra 3. bogyónál nem volt semmi...

Aztán a 5. hónapban menstruáció előtt 2 napig barnáztam utána rendesen megjött... Amikor mentem felíratni a gyógyszert rákérdeztem hogy, ez normális??!!

Mondta igen persze...csak akkor van baj ha, nem a szünetben barnázol amikor szeded a bogyót....

SZóval nyugiiii

2009. márc. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szokott lenni nekem is 1-2 napig még barnázásom maszatolásom de ez azért van mert fokozatosan múlik el a mensid
2009. márc. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!