Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma még lehet szex, vagy mar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma még lehet szex, vagy mar inkabb védekezzünk maskepp?

Figyelt kérdés
Ma szedem be a fogamzasgatlom utolso tablettajat, de abba szeretném hagyni. Mercilont szedek. szeretném tudni h ma még együtt lehetek a párommal minden nélkül, vagy hasznaljunk ovszert? van még hatása? a 7 napos szünet utan nem akarom tovabb szedni, 9 honapig szedtem, de volt egy hónap szünet.
2009. márc. 6. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem még inkább ma védekezzetek gumivan vagy azzal nem szerettek? durex
2009. márc. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem az h nem szeretunk, persze h jobb gumi nelkul, de gondoltam megkerdezem.
2009. márc. 6. 15:37
 3/9 A kérdező kommentje:
mert mondjuk jolesne ma még minden nelkul.. de ha kockazatos akkor inkabb nem. sok mellékhatása volt a tabinak, azert akarom abbahagyni.
2009. márc. 6. 15:39
 4/9 anonim ***** válasza:
ha ma szeded be a level utolso tablettajat es ez a gyogyszer olyan, hogy 7 napos szunet jon utana, akkor meg a 7 nap alatt is vedett leszel. Onnantol nem leszel vedett, hogy nem kezded el a kovetkezo level szedeset. remelem jol ertettem a kerdesedet.
2009. márc. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
okés. értem. igen, ez volt a kerdes. köszi.
2009. márc. 6. 17:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Még védett vagy. Használd ki jó alaposan.
2009. márc. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerinted jót tesz a szervezetednek, hogy szórakozol a tabival? Ilyen rövid időn belül 2x abbahagyni...Többet árt, mint használ...
2009. márc. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Használd ki az alkalmat,adjatok bele apait-anyait
2009. márc. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem szorakozni akartam. a patikus azt mondta h szunetet kell tartani.
2009. márc. 7. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!