Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ijesztő, hogy már több, mint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ijesztő, hogy már több, mint fél éve szedem a Gracial-t és feszül a mellem, már meg kellett volna szoknia a szervezetemnek, nem?

Figyelt kérdés

Félek, hogy terhes lettem gyógyszer mellett! A hasam is görcsöl, pedig még van a levélből 8 szem. Ha rendesen vettem be a tablettákat, nem lehet baj? volt hasmnenésem, és hánytam is.Legutóbbi szeretkezés kb egy hónapja volt, azóta megjött már egyszer.

Azt hittem ha átváltok gyógyszerre nem leszek ilyen ideges,hogy teherbe eshetek. De folyton idegeskedem miatta!


2009. márc. 6. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Menj vissza a dokihoz aki felírta, mondd el neki ezeket a dolgokat, és vizsgáljon meg.

És ezt minnél előbb!

2009. márc. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Detto mint velem!!! Én is ezt szedem 3 hónapja, azóta feszülnek a melleim, és már ahelyett hogy pár nappal a mensi előtt fájdogálna a hasam, elkezdi vagy 2 héttel előtte!!! Látom nem csak én reagálok így erre a gyógyszerre! Nekem most van a szünet, és szombattól már Yadine-t szedek, remélem az jobb lesz. Neked is gyógyszert kéne váltanod szerintem, ezek szerint ez nem nekünk való :)

Nyugi amúgy, ha rendesen szedted, nem hagytál ki semmit, tuti nem vagy terhes!

2009. márc. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A tabi szedők 10 %-ánál jellemző a mellfeszülés...Mellékhatás...Próbálj meg másikat, hátha beválik. Nekem legalábbis nagyon rossz, hogy hozzáérni sem lehet a mellemhez szinte, annyira fájnak... Én a 2. levelemnél tartok, a melleim majd szétrobbannak és görcseim is vannak. A patik is kijönnek, a mensi alatt is görcsöltem...Szal van mellékhatás. Én a 3. levél után megyek vissza, ha továbbra is ilyen tüneteim vannak. Amúgy Lindynette 20-at szedek. Nem is tudom, mihez kezdek, ha váltani kell, mert ennél csak drágább gyógyszerek vannak...Hormonbombát meg nem szedek, amit meg tudnék fizetni...Én is halál para vagyok a teherbe esés miatt :S
2009. márc. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!