Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így most védve vagyok, ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így most védve vagyok, ha az alábbiak szerint szedtem a fog.gátlót?

Figyelt kérdés
Egy éve nem szedtem fogamzásgátlót,de most újra felirattam(Meliane).Hozzátenném,mióta nem szedtem teljesen rendszertelen volt a ciklusom. Múlthéten véreztem,és azthittem a mensesem jött meg.Elkezdtem szedni a gyógyszert az utasítás szerint,de kiderült számomra, hogy nem menses volt,mivel 2 nap után "elmaradt".(és nem is volt sok vér) A mensesem azóta sem jött meg, viszont sokszor görcsöl a hasam.A tájékoztató szerinti 7 nap letelt a szedés óta,de ezek szerint nem a ciklus elején kezdtem.Most akkor védve vagyok?a következő ciklus végéig nem is fogok menstruálni?
2009. márc. 5. 23:19
 1/1 anonim ***** válasza:
A hasgörcs a tabi mellékhatása lehet. Nekem is van. Én a helyedbe tutira mennék, és 1 hónapot várnék.
2009. márc. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!