Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 16vagyok védekeztünk gumival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy szandi kérdése:

16vagyok védekeztünk gumival meg nem is bennem ment el lehetek terhes?

Figyelt kérdés
a menszeszem kb 5 nap szokott lenni és ez a vége után 2 nappal volt akkor ugye nem nagyon vagyok az mivel ez volt a második alkalom még nagyon félek és megpróbálok jól védekezni nem lenne jó ha baba lenne a dologban
2011. ápr. 25. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem nagyon vagy az?Valaki vagy az,vagy nem az.Te nem vagy az.
2011. ápr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Terhes nem vagy, de más bajok még lehetnek nálad (nyaktól felfelé)
2011. ápr. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

aki szexuális életet él az lehet terhes, függetlenül bármilyen védekezési formától

a védekezés lényege, hogy csökkentik ezt az esélyt

az óvszer helyes használata 1% alá csökkenti ezt, de akkor is valamennyi százalék megmarad

szóval a kérdésedre igen a válasz, de én azt mondom rá, hogy nagyon kevés rá az esély, csak sajnos megvan

nekem is van barátnőm akinek érettségi előtt abortuszra kellett mennie, hiába használta az óvszert felelősségteljesen a barátjával


az egyetlen 100%-os mód a terhesség elkerülésére önmegtartóztatás nélkül az az, hogy legalább az egyik fél sterilizáltatva van

de nem hinném, hogy ezt sokan választanák :P

2011. ápr. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha a "meg nem is" nem lenne, akkor nem lehetnél terhes. De igy? Van rá esély.
2011. ápr. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Húsvéti locsolkodás kölni helyett?:)
2011. ápr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha az első behatoláskor fent volt a gumi és nem csúszott le, nem szakadt ki akkor mégis hogy lehetnél terhes?
2011. ápr. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:42



utálom, amikor ilyeneket írnak.


ha NEM szakadt ki az óvszer és NEM csúszott le akkor NEM vagy terhes. ilyen egyszerű.


(amúgy én is nagyon parás vagyok ilyen téren)

2011. ápr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is parás vagyok, de ahogy előttem is írták, ha nem csúszott le, nem szakadt ki, időben feltettétek akkor nem lehet gond:) Az az 1% arra vonatkozik, hogy pl. ha levegő megy alá akkor kiszakadhat.
2011. ápr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:D
2011. ápr. 25. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!