Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen óvszert ajánlotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen óvszert ajánlotok kicsi péniszre?

Figyelt kérdés

Konkrét márka érdekelne, mert eléggé hadilábon állok a témával, eddig barátnőm tablettát szedett, szóval nem volt gond, de most szakítottunk és azért új partnerekkel nem szívesen kisérleteznék óvszer nélkül. Próbálkoztam a durex ultra thinnel, de nagy volt rám, fogalmazhatnék úgy ,hogy "széles". Kutattam neten, a nagyobb óvszergyártó cégek honlapján, de nem kaptam kielégítő választ, boltban meg nincs pofám fél órát olvasgatni ,hogy mégis mi lenne jó. Szóva örömmel vennék ötleteket, segítséget

Köszönöm szépen!

F/19


2011. ápr. 25. 00:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A masculan az eleg kicsi keruletre.
2011. ápr. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

1. oké,aztán odaadom anyucidnak ,hogy csomagolja bele a kiflidet...


2. köszi! megpróbálom

2011. ápr. 25. 00:46
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
nem kell gumi neked már nagykorú vagy simán lehet gyereked
2011. ápr. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10%
Ne aggódj, a többi kapcsolatodban nem lesz szükség óvszerre... ha az ultra thin nagy volt rád, akkor nem hiszem, hogy lesz olyan csaj aki megpróbálja veled a sexet. Bocs, hogy ezt mondom, de ez az igazság. Az csak egy hülye duma h nem a méret a lényeg. Persze az óriásokat sem szeretik a nők.... na de egy icipicit. Röhej. 24/L
2011. ápr. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

hé te 24/L szerelmes lettem beléd!

holnap meglocsolhatlak? :)

2011. ápr. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Férjnél vagyok, meg amúgyis külföldön élünk :)
2011. ápr. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

:(

és ha csak egy pásztoróráról lenne szó? :)

2011. ápr. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Durex love-t probáld meg :) Nemek se egy hűdenagy de az jóvolt rám .... Egy próbát megér !
2011. ápr. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
a durex ultra thin olyan kicsinek számít? én úgy emléxem 56mm volt rajta, annál pedig vannak kisebbek is jóval, persze javítsatok ki ha tévedek
2011. ápr. 25. 17:39
 10/13 A kérdező kommentje:
ja és köszi annak a felének aki segíteni próbált, a másik felére meg számítottam ,hogy oltás lesz, ez van
2011. ápr. 25. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!