Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hol lehet kapni fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet kapni fogamzásgátló tapaszt és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
2%
Az jó dolog hogy végre próbálsz leszokni a bagóról de ne gondold azt hogy mindt gyártanak tapasz formában.
2011. ápr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, először is elárulok Neked egy titkot, sosem cigiztem és nem is tervezem. Ha ilyen tájékozatlan vagy, inkább ne írj választ, mert magadat égeted le. Fogamzásgátló tapasz létezik, kérlek nézz utána, mert elég tájékozatlan vagy, a válaszod nem ér semmit, nem jutottam vele előrébb, sőt.
2011. ápr. 24. 11:57
 3/8 anonim ***** válasza:
4%
Ha te annyira tájékozott vagy akkor keress magadnak.
2011. ápr. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hiába jössz fel oltani, nem jutsz előrébb, az oldal segítségkérésre van,nem azért, hogy koptasd a billentyűdet az érdemtelen válaszaiddal.


Remélem valaki tud értelmes választ is írni.

2011. ápr. 24. 12:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs. Ha lenne is, valszeg 10körül lenne az ára, sőt, az új szabályozás mellett lehet több is. De amennyire tudom, nem túl megbízható.
2011. ápr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Evra fogamzásgátló tapasz kb 8-10ezerbe van. És van olyan megbizhato mint a tabi :)
2013. jún. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az egyetlen értelmes választ :)


Tablettát nem szedhetek azért is kérdezősködtem valami újabb módszert keresve. Az ára elég drága akkor, maradok a megszokottnál inkább.

2013. jún. 12. 07:35
 8/8 Brides válasza:
Hali, nekem van 8 hónapra elegendő tapaszom. Ha bárki igényt tart rá, írjon üzit, árajánlattal. Lejárati idő: 2014 október
2013. dec. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!