Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor kell bevennem a legelső...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kell bevennem a legelső tablettámat?

Figyelt kérdés
arra gondolok, hogy milyen ciklusban.úgy emlékszem az orvos azt mondta, hogy ha megjön a menszesem a második napján kezdjem el.
2009. márc. 4. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mit szedsz?

Nincs rá irva a tájékoztatóra?

Miért nem hivod fel az orvosodat?

Az én gyógyszeremet a mensi első napjától kellett elkezdeni szedni, de ez nem jelenti azt, hogy a tiédet is.

2009. márc. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Nekem a mensi 5. napján kellett elkezdenem szedni.
2009. márc. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
A betegtájékoztatót rakd a két szemecskéd elé elősször aztán utána kérdezz.
2009. márc. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
sajna nem kaptam tájékoztatót,mert 1 levéllel vettem és csak kivette a patikus a dobozból.
2009. márc. 5. 11:04
 5/14 A kérdező kommentje:
diane35-öt szedek
2009. márc. 5. 11:05
 6/14 A kérdező kommentje:

21:30-nak: először

tanulj meg helyesen írni

2009. márc. 5. 11:07
 7/14 anonim ***** válasza:

21:30as vagyok.

(előbb nem direkt írtam az előszört két SZ-szel csak elgépeltem)


"sajna nem kaptam tájékoztatót,mert 1 levéllel vettem és csak kivette a patikus a dobozból."


Ez most komoly? Ez nem PEZ cukorka, hogy így árulják. Ahogy Neked adták az szabálytalan, bár nem nagyon hiszem, hogy egy doki így adna első fogamzásgátlót, ami egy erős hormon tabletta.

Amúgy ha ilyen gondod van miért nem használsz először egy kereső oldalt?

Nekem az első 20.000 találat a betegtájékoztató leírása.


[link]

2009. márc. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
igen, ez komoly. a hármas kiszerelésből kivett egyet, mert nem volt elég pénzem az egészre, és a receptet sem vette el.
2009. márc. 5. 12:23
 9/14 A kérdező kommentje:

nem fogamzásgátlásra kaptam a gyógyszert, hanem a hormonháztartásom helyreállítására és a menszeszem beállítására, ezért lenne fontos, hogy pontosan mikor kell bevennem.azért köszönöm a válaszokat.végre elértem az orvosom és azt mondta, hogy feltétlen a második napon vegyem be, azaz ma

ezért volt sürgős a kérdés

köszi mindenkinek a válaszokat

2009. márc. 5. 12:25
 10/14 anonim ***** válasza:

Az orvosodnak fogalma sincs ezekről a dolgokról, így azt mondta, hogy a 2. -on kezd el! Ha az elsőn kezded, nem kell kieg védekezést alkalmazni!


"A menstruációs ciklus (vagyis a havi vérzés) első napján kezdje el a Diane 35 szedését; a csomagoláson a hét aktuális napjának nevével megjelölt drazsét vegye be (ha például pénteken jelentkezett a havi vérzés, a „Péntek” feliratú drazsét válassza). Ezt követően a hét napjainak sorrendjében haladva szedje a Diane 35 -t. A ciklus 2.-5. napján is elkezdheti a gyógyszer szedését, ebben az esetben azonban (az első csomag esetében) 7 napon keresztül kiegészítő (barrier-elvű) fogamzásgátló módszereket is alkalmaznia kell."

2009. márc. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!