Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az antibiotikumról lenne szó....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az antibiotikumról lenne szó. Így véd a gyógyszer?

Figyelt kérdés
Ha az a nőgyógyász írta fel az antibiotikumot, aki a tabletta is, olyat írat fel ami nem csökkenti a tabletta hatását?
2009. márc. 3. 19:39
 1/2 anonim válasza:
100%

Szóval ugyanaz a doki írta fel a recepteket???

Szerintem attól hogy a személy ugyanaz, semmiféleképpen sem biztos hogy emlékszik is arra hogy neked milyen más gyógyszert írt fel...Antibiotikumnál mindig érdemes megkérdezni illetve utólag megkérdezni hogy milyen hatással van más gyógyszerre. Szerintem min. amíg szeded védekezzetek máshogy is!

2009. márc. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%

Antibiotikum mellett csökken a hatása és teherbe eshetsz, éppen ezért a kezelés alatt és után 1 hétig védekezni kell egyéb módon. Van olyan antibiotikum, ami után 1 hónap kieg. védekezés kell. Pl. rifampicin. Ezekre a fog.gátló tájékoztatójában utalást is tesznek.

Nekem pl. az antibiotikumomra is rá volt írva, hogy befolyásolja a fog.gátlót.

2009. márc. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!