Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2 hete menstruáltam utoljára,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hete menstruáltam utoljára, már egy hete nem vettem be a fog. tablettát, és most újra megjött. Mit tegyek? Folytassam ahol abba hagytam vagy várjam meg a köv. Havit?

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
most jól értem h a menzeszes szünet után nem kezdted el szedni megint a bogyót hanem vártál még? Ha igen. rosszul tetted mert most felborult a szervezeted és azért menstruálhatsz megint. Ezt nem szabad csinálni! Tájékoztató nem volt hozzá?
2009. márc. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Minek hagytad abba???Orvossal konzultáltál a szünetről???

Azért jött meg újra, mert megbolondult a szervezeted, hogy abbahagytad a tabit. Ha nem akarsz többet tabival védekezni, akkor ne szedd tovább, hónapokig szenvedhetsz, mire a mensid rendszereződik némileg.

Ha szórakozásból hagytad abba, akkor buta vagy, mert többet ártasz magadnak, mint használsz, ha most újra elkezded szedni.

Ha abbahagyod, hónapokra szokás abbahagyni (legalább fél évre), nem 2 hétre. Eleve levél közben nem hagyjuk abba!!! Csakis úgy szabad abbahagyni, hogy szünet után nem kezdesz új levelet.

Találd ki, mit akarsz. Védekezni tabival, vagy sem. Ha tovább akarod szedni, orvost kérdezz, hogyan tovább, ha nem akarod szedni, akkor ne kezdd újra és ha nem szűnik az össze-vissza vérezgetés, akkor menj dokihoz. Arra számíthatsz, hogy hónapokig gondjaid lehetnek.

2009. márc. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!