Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aki Jangee F. gátlót szed...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki Jangee F. gátlót szed segítene?

Figyelt kérdés

Menstruációm első napjától szedem,most járok a 4. szemnél,a havim még tart.A betegtájékoztatóban és a kis füzetben is az van írva első szemtől hat.

Aki ilyet szed,vagy szedett megmondaná,hogy mennyi idő után lehet szeretkezni?

2 nap múlva találkozom a párommal és hát szeretnénk szeretkezni óvszer nélkül,de vajon tényleg biztonságos e így nem tudom.

(nődokitól kérdeztem,azt mondta a betegtájékoztatóba minden le van írva,nah de egy tabi már védene?) Segítsetek.Köszi a válaszokat.


2011. ápr. 13. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Elvileg védve vagy!

A kérdés, hogy mennyire vagy bátor. Elég hihetetlennek tűnik, hogy egy kis tablettát beveszel és már hat is. Pedig így van, ha rendesen szedted és mindent betartottál. Ha nem az első nap kezded, akkor is védve vagy egy hét után. Így, hogy első nap kezdted már le telik egy hét mire megy a barátod, nem lehet gond.

Dugjatok sokat, nem lesz baba.

2011. ápr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! :) Remélem nem lesz semmi gond.
2011. ápr. 13. 18:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én dokim szerint a teljes védettség 15 nap után alakul ki. Én hiszek neki.
2011. ápr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is védett vagy. Én is ezt szedem már lassan egy éve, a 4. szem után elment bennem a barátom és nincs baba:)
2011. ápr. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) a dolog megtörtént szóval majd kiderül minden ok e:)
2011. ápr. 17. 22:20
 6/7 anonim ***** válasza:
minden oké? engem is érdekel, én most ekzdem ezt a gyógyszert!:)
2011. máj. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
na?:)
2012. máj. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!