Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Baj van,15 éves vagyok, a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj van,15 éves vagyok, a pasimmal éppen szexeltünk, amikor lecsúszott a gumi és bennem maradt. Rögtön kivettük, és mentem kimosni. Még nem ment el. Anyámnak nem akarom elmondani, mivel azt sem tudja, hogy lefeküdtünk, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 20:13
1 2 3
 21/27 Moszuke ***** válasza:
100%

Magyarországon vény nélkül nem kapható.

ára kb 5-6k forint (az 1 bogyós verziónak)

biztonság kedvéért vennék egyet.

háziorvos, vagy kórházba ügyelet vagy vmi felírják a receptet.

2011. ápr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
79%
Érdekes ahogy mindenki orrba-azájba nyomatja itt másba a 72 órás tablettát. Óriási hormonadag a szervezetnek, és szerintem többet ártasz vele mint használnál. Valaki írta itt, hogy az előváladék kevés és nem tud kifolyni, ezzel értek egyet, szerintem totál felesleges bevenned. A te esetedben gyakorlatilag lehetetlen hogy terhes legyél.
2011. ápr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
48%
ciklusod hanyadik napján voltál? ha még ovu se volt szerintem csak ártasz azzal hogy beveszed mert 100 hogy nem vagy terhes...
2011. ápr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
41%

Marha okos itt mindenki, ha rajtatok múlna mindenki eseményutánit reggelizne. Mi lenne, ha vki megkérdezné szegénykémet, hogy hányadik napon tartott a ciklusában.

Hányadik napon tartottál a ciklusodban?

2011. ápr. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
72%
nehogy bevedd azt a 72 órásat. Nem cukorka, csak úgy tünik itt ezt nem sokan veszik figyelembe. Először is, nem ment el, másodszor ha volt is előváladék az a gumiban maradt. A gumi gondolom nem úgy maradt benned, hogy becsusszant a méhnyakadhoz, majd fogta magát és kifordult:)) Gondolom a szája kint maradt,kilógott csak a pasid farkáról csusszant le. Szóval nyugi, ha így terhes leszel az égi csoda. A 72 órásmeg lórugásnyi hormont tartalmaz, amitől teljesen felborul a ciklusod és vele a hormonháztartásod is. Tinézserambulancia és nőgyógyászat elég sok helyen található, menj be, ügyeleten és tiniambulancián tuti fogadnak és kérd ki a dokik véleményét, biztos ami tuti, hogy megnyugodj
2011. ápr. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

ne vegyél be 72 órásat!

ennyitől nem leszel terhes ne aggódj!

2011. ápr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
bennem is bennem maradt egyszer a gumi. nálam azzal a különbséggel, hogy el is ment :) de nem lettem terhes simán megjött ahogy kellett :)
2011. ápr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!