Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mivel lepjem meg? Adnatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg? Adnatok oltleteket hogy mivel lepjem meg a parom sexualisan?

Figyelt kérdés
a parommal 2honapja elunk nemi eletet egyutt nagyon jol megvagyunk nagyon nyiltan beszelunk a szexrol is elmondjuk egymasnak hogyan szeretnenk hogyan jo meg minden...de nagyon szeretnem valamivel meglepni penteken este amikor nalam fog aludni szerintetek? arra gondoltam hogy letepernem ahogy belepne az ajton csak otleteket varok ti hogy csinalnatok 16\l tudom meg fiatal vagyok de nagyon szeretem a parom es szeretnem hogy csodas legyen a hetvegenk meg csodasabb mint szokott lenni :) otletek?
2011. ápr. 11. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
2 hónap alatt csak nem untatok még egymásra...
2011. ápr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szosincs ojansmirol hogy meguntuk egymast:)) csak szeretnek valami nagyon erotikusat es sexit csinalni es szeretnem ha adnatok par otletet
2011. ápr. 11. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!