Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan lehetek vadító, dogos,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetek vadító, dogos, tuzes csajszi a pasiknál hogy kivanjanak?

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Szőke hajfesték, karika fülbevaló, playboy medalion, mellt csapd ki, mininél is minibb szoknya, piros csizma


De ha önmagadat adod, valaki szemében úgy is vadító leszel...

2009. febr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
ha a stílusod olyan, akkor mindegy mit veszel fel, mindig vadító leszel! de a 10 centis magassarkú mindig bejön, de azért ne vidd túlzásba
2009. febr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
vajon miért tették ezt a kérdést a fogamzásgátlás kategóriába?? lehet egy célzáás?! XD
2009. febr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

a dogos helyett drogosat olvastam XD

AMugy attól függ hogy mit akarsz.Szóval a vadító,tüzes,dögös csajszikról az első gondolat valószínűleg hogy de jól néz ki,szívesen lefeküdnék vele...Miért akarod azt hogy megkívánjanak?Ez önbizalom hiányról ill.hatalom vágyról árulkodik...Szerintem add amagd és vegyél fel néhány szeibb darabot,de azért ne mutass sokat magadból.Szóal ne legyél olyan mint egy kurv@

2009. febr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Egyet nem értek: ha a kérdésedben pár szónál képes voltál ékezetet használni, akkor a mondtat többi részében miért nem használtál ékezetet?

A válasz: ha csak kuratni akarod magad, akkor autózz el a hatos úton Pécs fele és nézd meg hogy kik állnak ott és hogynéznek ki.

Ha meg normális szerelem kell, akkor add önmagadat és tuti lesz akinek tetszeni fogsz.

2009. febr. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Ne akarj ribi lenni ez a lényeg csak mosolyogj sokat . És ha 1 fiú elkezd veled beszélgetni aki tetszik stb.. akkor értetlenkedj sokat h ne szegény fiúnak kelljen kitalálni a dolgokat ja és közben a mosolygás elengedhetetlen ( én ha rám mosolyognak el tudok olvadni, és sztem nem avygok egyedül)
2009. febr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Látom sokakat érdekelt a téma.

Tehát szimpla kivancsisagbol tettem fel a kérdést.

Az ekezeteknem nem sikerul bevinnem mert kulfoldi a laptopom.

Szóval semmi ribanckodas,sok mosoly és kedvesseg plusz saját stílusunk.Ezek a legfontosabbak,a kulsoseg az mar csak hab a tortán.Koszonom a valaszokat!

2009. febr. 28. 19:26
 8/8 anonim ***** válasza:
71%

igy van, ha olyan a kisugarzasod, akkor vadito vagy akarmit veszel fel...

hiaba vesz fel valaki piros borcsizmat, ha amugy nyuszi vagy fius kisugarzasa van, legfoljebb viccesse valik. nem mintha baj van a felenk/fius lanyokkal, ha onmagukhoz oltoznek

udv

egymasik kulfoldi laptopos:)

2009. márc. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!