Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet/szabad vmivel enyhiteni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet/szabad vmivel enyhiteni a fogamzásgátló mellékhatásait? Fejfájás, rossz kedv, hőhullámok, hányinger?

Figyelt kérdés
2009. febr. 26. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen mellékhatásaid vannak, akkor az azt jelenti, hogy nem a megfelelő gyógyszert szeded. Ha több hónapon keresztül sem múlik, vagy nagyon erős akkor vissza a dokihoz, aki felír egy más összetételű gyógyszert. rikán van, hogy az első tabletta tökéletes, de előbb utóbb majdnem mindenki megtalálja a neki legelviselhetőbbet.
2009. febr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha az 1-3 levélnél jársz, még belefér a mellékhatás. Ha a 3. után sem szűnik, irány a doki és gyógyszert kell váltani.
2009. febr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nehari nem irtam ki h a barátnőmről van szó. első 7szemnél járunk és nagyon megviseli (novynette) lehet vmivel enyhiteni a tüneteket? előre is köszönöm a hozzászólásokat :)
2009. febr. 26. 15:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen szarul lettem tőle,és elmentem dokihoz,és kiderült,h elkezdett ciszta kialakulni a méhemben a hormonális változás miatt!Azóta a párom nem engedi,hogy szedjem!Majdnem a méhembe került...
2009. febr. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mennyi idő után mentél vissza a dokihoz? miaz oka h ilyen ritkán irják fel a novynettet?
2009. febr. 26. 15:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Én Mercilont szedtem,de iszonyatosan görcsöltem,hányingerem,hőhullámaim voltak, annyira remegtem és annyira gyenge voltam,hogy fel se bírtam kelni!Anyuék kórházba akartak vinni,de végülis a nőgyógyásznál kötöttünk ki!Abbahagytam a tabit,és azóta még a fogamzásgátló tabletta kifejezéstől is kiráz a hideg!Ja!És a 3. napon jöttek ki ezek a tünetek...
2009. febr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem ha nem enyhülnek a tünetek fordulj orvoshoz.
2009. febr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem korai dokihoz menni? egy hete kezdte el de elég rosszul van tőle :( meddig várjunk?
2009. febr. 27. 06:21
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Kb. 3hónapig szenvedtem iszonyatos mellfeszülés miatt, a doki azt javasolta próbáljam ki a Premens tablettát. Egy hónapig szedtem, azóta elmúlt. Ajánlom Neked is. Remélem használni fog. Sok sikert!

2009. febr. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem gondolod,hogy ha hosszútávon el is múlnak a tünetei, attól még rossz a szervezetének,ha ilyen rosszul van tőle???Én a helyébe nem szedném,hanem keresnék más védekezési módot!
2009. febr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!