Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bevettem lindynette20-at, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevettem lindynette20-at, és rá 1 órára elég híg széklet távozott. Pótoljam?

Figyelt kérdés
1 óra alatt leér a végbélbe a tabletta, nem mondanám hamsenésnek?
2009. febr. 22. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim azt mondta, pótoljam. Te tudod, mennyire volt híg az a széklet...Ha nem akarsz még 1-et bedobni, védekezzetek egyéb módon is 1 hétig.
2009. febr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Mint minden ilyen kérdésre erre is ott van a válasz a betegtájékoztatóban, hasznos lapozgatni, és akkor nem kell ilyeneket kérdezned.
2009. febr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nincs a betegtájékoztatóban..
2009. febr. 22. 22:39
 4/7 anonim válasza:
48%
Nem kell potolnod, ha egyszer fordult elo. Gondolj csak bele, hogy az egy het szunetben is vedve vagy.
2009. febr. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell pótolni én si ezt szedem, multkor nekem is volt egy kisebb hasmenésem igaz fél órára rá.szerintem ennyi idő alatt még nem ér le!
2009. febr. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A híg széklet nem egyenlő a hasmenéssel! 1óra elteltével még a gyomrodban van a tabletta!
2009. febr. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%

A tájékoztató csak hányásról ír, de azt minden más fog.gátlónál a hasmenéssel együtt említik és ált. azt írják, 3-4 órán belül okoz problémát és pótolni kell.

Egyébként a biztonsági idő 10 óra. Ugyanis panghat a gyomor...Szal, ha 10 órán belül jelentkezik vmelyik tünet, akkor pótolni kell. Ezt nem én találtam ki, nálam sokkal okosabb orvosok. Engem ezzel a tanáccsal látott el a dokim, amikor rákérdeztem. És az sem igaz, hogy nem baj, ha csak 1x volt hasmenés. Gondolj bele, hogyha 1 szemet teljesen elfelejtesz bevenni (12 órán túl vagy), már akkor sem vagy maximálisan védett és kieg. védekezés kell. Nagyon is komolyan kell venni a hasmenést!

Az tuti, hogy én vagy bevennék még 1-et, vagy 1 hétig egyéb módon is védekeznék.

2009. febr. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!