Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátlotol mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátlotol mindig ugyan azon a napon kell megjönie a menstruációnak?

Figyelt kérdés
mert nekem az elsö levál után szombaton jöt meg harmadik napra most meg még nem jöt meg?de miért?
2009. febr. 22. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
3 hónap mire megszokja a szervezet. Utána már elvileg napra pontos lesz.
2009. febr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen és én eljutottam addig, 2,5 év utan hogy még egy nappal előbb jön meg mint szokott
2009. febr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha pontosan ugyanabban az időben veszed be,akkor pár hónap után beáll és pontosan ugyanazon a napon jön meg!

De ha elfelejtesz egy-két szemet,vagy később veszed be pár órával,lehet közti vérzésed,ami a tablettamentes szüneti vérzésig tart csekély mennyiségben!nekem volt hogy kb a 10.szemet elfelejtettem,utána szedtem tovább persze!Másnapra barna vérzésem lett és mivel szedtem tovább ez 10 napig tartott,míg a rendes erős vérzés megindult!De akkor is ugyanazon a napon,amikor a tablettáva leálltam az egy hétre.

A szervezeted észleli,hogy noncs tabi,és rá két napra megondítja a vérzést!Ha közben a tabit újra észleli,akkor csak enyhe (közti vérzés van).

2009. febr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szoval akkor nem kell félnem h valami gond van!meg már elvileg a második levélnél védve voltam,és az nem baj h akkor már nem védekeztünk a párommal!ugye??
2009. febr. 22. 19:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a menstruáció első napján kezdted el a fo.gátlót,akkor már az első levél után védve vagy!
2009. febr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de végülis már elsö honapba védeve!nem 2 hét után??
2009. febr. 22. 20:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sokáig a 4. napon jött meg, kb egy éve az 5. napon jön meg. Sokmindentől függ, ne aggódj, nincs semmi gond :)
2009. febr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!