Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora a legkisebb terhesség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora a legkisebb terhesség amit teszttel ki lehet mutatni? Melyik márkájú teszt a jó?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 21:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Kicsi terhesség nagy terhesség? nagyon terhes hogy tudsz lenni?
2011. márc. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Aki nem érti a kérdést, az inkább ne válaszoljon!

Köszi

2011. márc. 16. 21:31
 3/21 anonim ***** válasza:
Én csak egy kicsit vagyok terhes, és kimutatta. Holnap megyek felnagyíttatni.
2011. márc. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Szted van kicsi és nagy terhesség?

Úgy érted, hogy hány napos?

Aktus után 14 nappal érdemes tesztelni, reggeli első vizeletből.

2011. márc. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Na úgy látom ez így nem lesz jó! Írom másképp! Ha a párommal 3 napja sexeltünk és nem sikerült időben megszakítani akkor mikor csináljak tesztet hogy ne fars eredményt kapjak? Gondolok itt arra, hogy ha holnap csinálok (4.nap) akkor az már kimutatja hogy terhes vagyok vagy várjak még vele??
2011. márc. 16. 21:37
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsó válaszolónak!
2011. márc. 16. 21:38
 7/21 anonim ***** válasza:

Nem, nem mutatja ki, mert még terhes sem vagy.

Terhességről a beágyazódástól beszélünk, az pedig alapból kb. 7 nap. Csak utána kezd termelődni a HCG.


Egyébként: A megszakítás alapból egy kalap szar, de ha nem szakítjátok meg időben, akkor meg aztán főleg nem ér semmit.

Miért nem védekezel normálisan? Ha meg már megtörtént a baj, akkor mi a büdös francért nem mentél el esemény utáni tablettáért?

2011. márc. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Azért mert nem szedhetek hormontartlú gyógyszert trombózis veszélye miatt! Már csak reménykedni tudok :-(
2011. márc. 16. 22:06
 9/21 anonim ***** válasza:
akkor mért nem használtok óvszert? tudom, utólag mi könnyen magyarázunk, de én is mindig felhúzom a gumit...
2011. márc. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Azért mert azt meg nem szeretjük, ugyanúgy ahogy sokan mások sem! Ha előtte 1 héttel volt meg akkor kisebb az esélye hogy terhes legyek??
2011. márc. 16. 22:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!