Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A boltokba mennyibe kerülnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A boltokba mennyibe kerülnek a Durex óvszerek?

Figyelt kérdés

Hány darab óvszer van a dobozba általában ?

Meg ha akarjátok leírhatnátok h milyen érzés volt először bemenni a boltba óvszert venni xD :D.

16/f


2011. márc. 15. 20:33
1 2
 1/11 anonim válasza:
attól függ milyet veszel én 700 körül vettem és 3 db van egy csomagban de nincs semmi rossz abban ha óvszert veszel sőt.. legalább akk nem leszel fiatal apuka:D
2011. márc. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
be mész a boltba és MEGKÉRDEZED !!!!
2011. márc. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, régebben el se tudtam volna képzelni. Ma már lazán bemegyek, mondjuk már felnőtt vagyok, szóval nem gáz:S
2011. márc. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tudtommal kb 600-700 ft.

Még nem élek nemi életet,de a múltkor vett előttem egy srác a sparban gumit, de nagyon laza volt azt hittem elájulok kb :D

Először nem volt nála semmi, csak állt ott, azt hittem bagót fog venni, amikor odaért a kaszához elvett egy csomag gumit mást nem vett, én pont mögötte álltam , a csaj ( kasszás) lehúzta ő is nézett egyet, letette pont a pali elé, erre az lazám előveszi a pénztárcáját és elkezdi elöszedni a pénzt, én csak lestem megvárta a visszajárót és ezalatt ott víritott a csomag gumi előtte, utána rakta csak zsebre miután a pénztárcáját elrakta.

Én tuti,h először a gumit raktam volna el, meg a pénz már elő lett volna készítve a kezembe...

2011. márc. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Mégis mért tartjátok cikinek a gumi vételt?

mindenki vett már aki é szexuális életet (jó esetbe) ez annyira alap dolog én lány vagyok de akár a bnőmmel akár a btommal tök nyugodtan veszek gumit

2011. márc. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én sem értem miért ciki, főleg a boltosnak?

Mondjuk 15-16 évesen nem biztos, hogy feltétlenül gumit kellene vásárolni a supermarketben (nem arra gondolok, hogy ne védekezzen, hanem arra h ne szexeljen, akarom mondani d.gjon)

Amíg ciki megvenni, addig nem jött el az ideje a szex nek (annak a szexnek amit nem d.gásnak, hanem szeretkezésnek hívunk...)

A felnőtt ember meg még szép, hogy nem pirul a kasszánál ha óvszer van a kezébe:D

2011. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
én még nem töltöttem be a 16.-t amikor elvesztettem a szüzességem és azt kéne megérteni az embereknek h nem a koron van a hangsúly hanem az érettségen... ezzel nem azt mondom h 12-13 évesek sexeljenek de 15 évesek ha elég érettek a védekezésre akk nyugodtan... de vki 25 évesen nem képes rá figyelni és akk jönnek a kukába rakott gyerekek stb... de lényegtelen nem ezt kérdezték
2011. márc. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

A Durex love-ot vagy a Jeans-t ajánlom... azokban 4 van 3 helyett és olcsóbb is... de még így is a legmegbízhatóbb ;)

amúgy nem értem, hogy miért kell ebből nagy ügyet csinálni... én 16 évesen kezdtem el venni... egyáltalán nem ciki, még feszültem is :DD és ennyivel az eladóknak is gáz, hogy ilyet árulnak -.-" ez tök természetes dolog...

2011. márc. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
durex-szal vigyázz nekünk már 2x is kiszakadt. esemény utáni tabletta lett a vége...
2011. márc. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"elvesztettem a szüzességem és azt kéne megérteni az embereknek h nem a koron van a hangsúly hanem az érettségen..."

Tudod, az írásodból lerí, hogy mennyire "érett" vagy. Kár, hogy egy olyan emberrel próbálsz vitatkozni aki pszichológiát tanul... Mondjuk az már nem az én gondom, hogy Te mit tartasz fontosnak, mikor vagy érett ..(helyesbítek: mikor gondolod magad érettnek)

A másik NEM SEX, hanem SZEX.

2011. márc. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!