Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jangee fogamzásgátlót szedek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jangee fogamzásgátlót szedek mát 1 hete. A dobozán az van rajta h már az 1. tabletta után hat. Mikor mehet el bennem a barátom?

Figyelt kérdés
Nem szeretnénk h vmi baj legyen.
2011. márc. 15. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Én kivártam az 1 hónapot, az orvosom ennyit mondott, és szerintem a legtöbb orvos ennyit is mond. ÉN a helyedben beszedném az 1. levelet, megvárnám, hogy van e vérzés a 7napos szünetben, és ha minden rendben, akkor mehet a dolog. Nem éri meg kockáztatni szerintem...

20/L

2011. márc. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15 napot ki kell várni mindenféleképp!
2011. márc. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki h az első szemtől véd, és a betegtájékoztatón is az van h az első szemtől mehet a buli. Én is most kezdtem el szedni, csak nem ezt a fajtát. De azért óvatos leszek. Az első vérzést nem hülyeség kivárni. Addig ott az óvszer. Szerintem megéri félteni magunkat.:)
2011. márc. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 jenny19 válasza:

Sziasztok! Nekem ez a 2. hónap, hogy fogamzásgátlót szedek, a 2. levélből ez a 3. nap. Eddig nem mertem kipróbálni, hogy bennem menjen el a barátom, de most már nagyon szeretném. Érdekelne a véleményetek, hogy hány tablettát szedjek be a 2. levélből, hogy a legkisebb legyen a kockázat?

Kösziii előre is a választ!

2012. okt. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!