Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Második levél Belarát szedem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második levél Belarát szedem, van még belőle 6 szem, és ma megjött a mensim. Beszedjem még a maradékot?

Figyelt kérdés
És mitől lehet ez?Eddig diana 35-öt szedtem attól nem volt semmi bajom,de azótta szültem,és azt mondta az orvos,hogy nekem a diana 35 már nem elég.
2009. febr. 21. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy ez mensi és nem csak pecsételő vagy áttöréses vérzés? Mert az az 1-3 hónapban normálisnak mondható, mert akkor szokja a szervezet. Szerintem szedd végig a levelet és tartsd meg a szünetet. De az lenne a leghelyesebb, ha a dokidnál kérdeznél rá, hogy ez mennyire nagy probléma. Egy telefont megér.
2009. febr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja ilyen pecsételő vérzés,de fáj egy kicsit a hasam is.Köszi a választ hétfőn beszélek a dokival.
2009. febr. 21. 17:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló van, csak én még nem szültem, és ez az első adag fogamzásgátlómból a második levél vége. Nekem még 5 szemem van, és megjött. Biztos, hogy a bogyótól, mert tegnap voltam dokinál, de erre nem kérdeztem rá, mert utána jelentkezett. Szóval... szerintem szedd be, és ha köv hónapban is ez lesz, akkor beszélj a dokival. Én ezt teszem, és reménykedem, hogy nem kell váltanom.
2009. febr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, akkor megírnád, hogy mit mondott? Én vagyok az előző, aki írta, hogy hasonló gondjai vannak. Vagyis ugyanezek. Pont:)

Szóval leírnád nekem, hogy mit mondott a dokid? Kérlek!!!

2009. febr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na ha pecsételő, akkor no problem. Ha a 3. levéltől sem szűnik meg, akkor tabit kell váltanod. Addig azonban normálisnak mondható. Ha nagyon aggódsz, keresd fel a dokid. (1. voltam)
2009. febr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

17:47-nek:persze,hogy megírom hétfőn,ha beszéltem a dokival....

És a többieknek is nagyon közönöm a gyors válaszokat.Sziasztok.

2009. febr. 21. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!