Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan kell kiszámolni mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell kiszámolni mikor lehet bisztonságossan szexelni védekezés nélkül hogy ne essek teherbe?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 21:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
MEnstruácio utáni nap meg menstruácio alatt nem eshetsz teherbe, az orvosok szerint de miért nem probálod meg a gyogyszer szedést egy honapra ?
2011. márc. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Második: Ha ilyen hülye vagy, inkább ne írj. Így is van elég abortusz, nem kell felelőtlenségre bíztatni a fiatalokat!!

A megszakítás NEM védekezés, fogjátok már fel végre.


Kérdező: NEM lehet kiszámolni, mert NINCS olyan nap a ciklusban, amikor a teherbeesés esélye 0!!

Létezik spontán peteérés is, plusz a hímivarsejtek is elég sokáig életben maradnak a női nemi szervekben.


Ha nem akarsz gyereket, akkor védekezz normálisan! (Pl. óvszerrel)

2011. márc. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok. És igen is teherbe lehet esni menzesz alatt is, nem egy nővel fordult már elő!

Arról nem is beszélve, hogy marhára nem egészséges menzesz alatt szexelni.

2011. márc. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

21:28

Előváladék.

[link]


Csak azt lehet kiszámolni, hogy mikor a legkisebb az esély a terhességre, olyan nincs hogy valaki biztosan nem esik teherbe egy adott időperiódusban. Védekezz, ha nem akarsz gyereket.

2011. márc. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Nos!

A kivevős módszer nem butaság ,de nem is a megoldás!!!

De nekem ez eddig még is bejött!!!

DE mindegyik védekezésnek hátránya van!!!

Én mikor használtam óvszert akkor is kivettem mert az óvszer már egyszer kétszer átszakadt és akkor sürün vittem fiatal koromban a lányokat anőgyógyászatra felíratni a tabit...

Óvszer nélkül sokmindent is el lehet kapni!Sajnos a szerszámom rá az élő példa!

2011. márc. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ui:Vérzéskor is lehet terhes a lány!

De olyankor méhen kívülire van meg az esély ha jól tudom?Mármint volt már rá példa hogy vérzéskor történt meg a fogantatás

2011. márc. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Összegezve: védekezés nélkül biztonságos szex NINCS.

A megszakításos NEM VÉDEKEZÉS, felelőtlen fiatalok sajátja.

Óvszer kéne. Ne a teherbeeséstől félj, hanem a nemi betegségektől. Teherbeeséskor két lehetőséged van: vagy szülsz, vagy amíg lehet elveteted a gyereket. Nemi betegségnél azért nem ilyen hipp-hopp dologról beszélünk. És gondold el ha mindenki úgy gondolkodik, hogy "ne védekezzünk" mennyi nemi bajt össze lehet szedni, ami partnerváltáskor (nem kezeltetés esetén) még tovább is terjed.

2011. márc. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Bisztonságossan???


Először is: végezd el az általános iskolát. Addig még ne szexelj! Se "bisztonságossan" - se máshogy.

2011. márc. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Rosszul tudod, a méhen kívüli terhességnek semmi köze ahhoz, menzesz alatt szexel-e valaki, vagy nem.

De azt jól tudod, hogy IGEN, menzesz alatt is lehet teherbe esni, sőt, bármikor spontán megérhet egy pete. Orgazmus is kiválthatja bármikor (ha meg nincs orgazmus, nem érdemes dugni...).

2011. márc. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha tutira akarsz menni, akkor sehogy. Használjatok óvszert! Az a legbiztosabb.
2011. márc. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!