Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menjek el dokihoz? December...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek el dokihoz? December közepe óta szedek mercilont, 15. tabinál szeretkeztünk, igen menzi első napjától szedtem és védett.. azóta nem alkalmaztuk úgy de szedem a tabit..

Figyelt kérdés

Másodszer esett meg h 10ik tabinál megjött a menzim...Most kezdtem a harmadik levelet...

Tudom h írja h normális de kicsit félek mert második levélnel mikor megjott 10ik tabinál 10 napig volt meg a menzim olyan barnás színű, aztán mikor abbahagytam megint megjott a menzim...és 8ik nap kezdtem a 3k levelet..és most megint10ik tabinál megjött......ez után menjek el dokihoz, vagy várjam meg a 4ik levelet?


2009. febr. 21. 00:59
 1/4 A kérdező kommentje:
védett vagyok? csináltam én egy tesztet januárban..negatív volt...most nem tudom h vegyek e megint...pedig nem érzek semmi jeleket...
2009. febr. 21. 01:01
 2/4 anonim ***** válasza:
valoszinuleg vedett vagy, de szerintem neked nem valo (ez) a tabletta. vannak emberek akik egeszsegugyileg siman szedhetik, de mellette verezgetnek stb. latogasd meg a dokit es mond meg neki, hogy szar a tabletta amit adott, adjon masikat.
2009. febr. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez előfordulhat és a tabletta betegtájékoztatójában is biztos benne van hogy a tablettaszedés közben megeshet vérzés az első két hónapban pl.Nekem is volt furcsa barnás folyásom is,meg olyan is hogy délelőtt megjött este már semmi nyoma nem volt,szeretkeztünk is,aztán reggelt megint megjött.Aztán 1 idő után rendszereződött.De ez végül is normális.Én szerintem védett vagy,de az a legbiztosabb ha kikéred az orvos tanácsát!
2009. febr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Dec végén nem védekeztünk csak...de azért félek kicsit..h a januári teszt csalóka volt de remélem nem..
2009. febr. 21. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!