Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mik a tapasztalatok a dienille...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalatok a dienille fogamzàsgàtlóról?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem bevált, bár a mercilon jobban szerettem.
2011. márc. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kinek mi válik be. Ezt úgyis kitapasztalod. Valakinek beválik az egyik fajta tabi, valakinek nem. Biztos van, aki csupa jót fog írni róla, és lesz olyan is, akinek abszolút nem jött be. Mindenki másképp reagál ugyanarra a fogamzásgátlóra.
2011. márc. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ld. amit a cipromixhez írtam egy kérdéssel fentebb. Ha nincs komoly bőrproblémád, akkor nem ezt kellene kapnod.
2011. márc. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez volt a 3.gyógyszer amit kipróbáltam és hát mit mondjak. Libidó nuku, bőrmöm meg nem lett se jobb sem rosszabb /mondjuk nekem nm volt ezzel különösebb gondom/. Lényeg, hogy nekem nem vált be. De remélem te sikerrel jársz:)
2011. márc. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!