Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abba kellett hagynom a fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abba kellett hagynom a fogamzásgátló szedését. óvszerrel kapcsolatban válaszolnátok?

Figyelt kérdés

szóval még nem használtuk a barátommal,de már mondta,hogy nem baj,ha ezzel védekezünk.

biztos,hogy elég biztonságos az óvszer?

mindenki azt mondja,hogy kényelmetlen,nem jó miatta a szex.

tényleg ennyire rossz az óvszer?vagy ugyanolyan jó lehet vele a szeretekezés?


2011. márc. 3. 16:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Tény, hogy más érzés, és jobb, ha bőr érintkezik bőrrel, bensőségesebb érzés. De ha fizikailag nézed és a nő szempontjából, szerintem könnyebb eljutni az orgazmusig, legalábbis nekem, mert jobban dörzsöl.

Pasi szempontjából is változó, a nagy dumás és csajozós exkollégám szerint zavaró, a párom szerint viszont nincs különbség, ugyanolyan jó neki, ő sem érti, miért rinyálnak mások. De ha nem szedhetsz tabit, akkor ugye nincs választási lehetőség, ez van.


Ha jól használjátok, akkor biztonságos. Ha lecsúszik, kilyukad stb., akkor sajnos nem az. Olyankor amilyen hamar lehet (aznap, másnap reggel) el kell menni nődokihoz vagy az ügyeletre, és esemény utáni tablettát kérni. Használat után mindig meg kell nézni, hogy nem volt e lyukas, mielőtt kidobjátok.

2011. márc. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

köszönöm,hogy válaszoltál.

nem lenne gond az sem,ha becsúszna egy baba de azért még várnánk vele.

2011. márc. 3. 16:26
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon rossz. Én 16 éves korom óta élek nemi életet és csak 20 évesen irattam fogamzásgátlót, de azalatt a 4 év alatt egyetlen egy szex sem volt jó. Még csak meg sem közelítette a jó fogalmát. Miután gumi nélkül csináltuk hihetetlen mennyire más volt, és nem arra koncentráltam, hogy de rohadtul dörzsöl. Szóval sokkal de sokkal jobb, szabadd érzés. Hogy biztosnágos-e? Hát passz, nekem egyszer szakadt csak ki, ha vissza kéne térnem ahhoz, lehet én sem bíznék benne teljsen. 23L
2011. márc. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Miért nem használtatok síkosítót, ha annyira dörzsölt? Nekem pont azért jobb, mert erősebb az inger, mert sokszor túl nedves vagyok. :)

Hát ebből is látszik, hogy ízlések és pofonok. :)

2011. márc. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Amikor elkezdtem nemi életet élni, gumival védekeztünk az akkori partnereimmel, akkor a világon semmi rendkívülit nem tapasztaltam. Aztán elkezdtem szedni a gyógyszert. Tavaly nyáron volt egy időszak, amikor pár hétig a jelenlegi párommal is gumizi kellett, de megmondom frankón nagyon nem volt az igazi, nagyon dörzsölt, éreztem, hogy gumi csúszkál bennem..stb. Összehasonlíthatatlanul jobb nélküle, mondjuk egész biztosan meg lehet szokni gumival, nem érezném, hogy eljött a világvége, ha esetleg nem szedhetnék tovább gyógyszert.
2011. márc. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

5 éve élek nemi életet óvszerrel, de nekem semmi problémám nincsen vele. Szerencsére eddig egyik páromnak sem volt.

Elhiszem, hogy gumi nélkül jobb (én nem próbáltam, mert nem szedhetek gyógyszert, másban pedig nem bízom), de szerintem gumival is élvezhető. A legtöbben csak alapból elkönyvelik, hogy "szar" és azért nem élvezik. Nem úgy kell hozzáállni, hogy jajj de szar...

Ha nem szakad ki, nem kentiek össze spermával kívülről, nem csúszik le és időben (aktus előtt) helyezitek fel, akkor megbízható.

2011. márc. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azért nem használtunk síkosítót mert még csak 16 voltam és akkor még én ezekről a dolgokról semmit nem tudtam. Tudom, hogy nem vagyok öreg, de hiába a mostani 16 évesek már annyi mindent tudnak, hogy hihetetlen. Én még tudatlan voltam, ahogy a párom is, és ez így jó, kár hogy a mostani fiatalok, már 16 évesen nagy nőcsábászok meg nagy k..vák. Tisztelet a kivételnek.
2011. márc. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.


esetleg márkában segítenétek?

2011. márc. 3. 17:03
 9/13 anonim ***** válasza:
Én a masculan Type4-et használtam a párommal,ha jól emlékszem 10db van 1 dobozban és igaz drágább,mint a 3dbos durex,de jobban megérte mert sokkal kénylmesebb volt a páromnak. UI: Vicces, mert babarózsaszín:xD
2011. márc. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hat évig szedtem a fogamzásgátlót, most hagytam abba és tértünk át a gumira. Szinte semmilyen különbséget nem tapasztalunk (Durex ultra thin-t használunk), ugyanolyan jó vele a szex és tök jól bele lehet építeni az előjátékba a gumi felhúzását :) Biztonságos az óvszer, sőt ezzel az is jó, hogy észreveszed ha gáz van azonnal, nem mint a tabival, aminél csak akkor eszmélsz ha nem jön meg a megvonásos :)
2011. márc. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!