Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Minerva drazsét használja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minerva drazsét használja valaki? Hogyan kezdjem el a szedést valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Eddig még nem szedtem gyógyszert és nem tudom hogyan kell szedni! Meg köszönném ha valaki segítene! És tapasztalatokat is szívesen elolvasnám!

18/L


2011. márc. 2. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért ezt a gyógyszert szeded? Van vmi bajod?

Amúgy le van írva a betegtájékoztatóban, hogy hogyan kell szednie. Menzesz 1-5. napján kell bevenni az első szemet, 21 napig szedni, majd 7 nap szünet. 8. napon megint elkezded.

2011. márc. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Policisztám van és a doki ezt a gyógyszert írta azt mondta ezt kell szednem! Köszönöm a választ a tájékoztatón nagyon bonyolultan van leírva nehéz elmenni rajta!
2011. márc. 2. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Jah akkor oks. Csak azért kérdeztem meg, mert manapság olyannak is felírják ezeket a gyógyszereket (Minerva, Diane), akiknek nem szabadna.
2011. márc. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szia. látom hogy már régi a kérdésed, de én most vagyok ebben a helyzetben. pcos-em van, ami azt jelenti hogy nem is jön meg a mensesem, és fogalmam sincs mikor fog megjönni a következő, mivel ciklusok maradnak ki. a gyógyszert elméletileg a ciklus 1. napján volna jó bevenni. a doki viszont csak annyit mondott hogy elkezdhetem szedni. meg kell várnom hogy megjöjjön végre, vagy kezdem el?
2013. okt. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!