Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » FONTOS! Mi okozhatja a menstru...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FONTOS! Mi okozhatja a menstruáció elmaradását?

Figyelt kérdés

gyógyszermentes szünet elhagyása után a következő szünetben minimális menstruáció jelentkezett, a mostani szünetben pedig még semmi, pedig kellet volna. Valakivel volt már ilyesmi? Mit csináljak amitől megjönne? A szünet kihagyása ennyire bekavarhat?

Nagyon félek ha tudtok akkor írjatok valami hasznosat.


2011. márc. 1. 13:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hormonális probléma, terhesség. Nőgyógyászhoz kell fordulni, lehet, hogy a szervezeted nem bírja ezt a fajtát, vagy nagyon bekavart a gyógyszermenetes időszak elhagyása, talán várj még egy kicsit, ha nincs semmilyen egyéb kellemetlen tüneted, hátha magától rendeződik.
2011. márc. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nincs semmi tünetem, nincs köztes poecsételés semmi.

Yasminelle-t szedek egyébként.

Valakinek voltak hasonló tapasztalatai amikor nem tartott szünetet?

nagyon ideges vagyok, már félek attól is hogy elmenjek orvoshoz, hogy ezzel ártottam magamnak és valami gond lesz:(, pedig el kell menni ha nem jön meg.

A gyógyszer előtt rendesen menstruáltam és soha nem volt problémám.

2011. márc. 1. 13:21
 3/14 A kérdező kommentje:

terheségi tesztet csináltam, vagy 4-6 db-ot mind negatív volt.

a szünetet pedig azért nem tartottam meg mert egy szem gyógyszer elfelejtettem bevenni így a tájékoztatót követve pótoltam ami egybeesett a másik szemmel és nem tartottam szünetet, úgy jártam el ahogy le volt írva. múlt hónapban minimális vérzés jelentkezett, most meg még semmi és már idegileg is kivagyok emiatt, és amúgyis az elmúlt hónapok nagyon stresszesek voltak. :(

2011. márc. 1. 13:24
 4/14 anonim ***** válasza:

Megvan a megoldás.

Ne stresszelj, nyugodj meg és meg foj jönni. Ha görcsölni fogsz rajta az annál rosszabb lesz és annál később jön meg.

2011. márc. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
írtak már olyat is, hogy gyógyszer szedésénél a stresz nem hat ki a menstruációra akkor ez nem egészen igaz?
2011. márc. 1. 13:27
 6/14 anonim ***** válasza:

Elvileg nem lehetne de más az elv és a gyakorlat. Mert a gyógyszer mesterséges hormonokat taralmaz és mikor szeded akkor hornom kerül a szervezetedbe és mikor kimarad a 7napos szünet akkor kellene ugye megjönni ez a hormon elvonás. De ha idegeskedsz akor megesik ilyenkor is, hogy nem úgy reagál a szervezeted a hormonokra ahogy kellene.

De meg mióta szeded mert lehet az az oka, hogy nem szokott hozzá a szervezeted a gyógyszerhez.

2011. márc. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
fél éve, de ezelőtt az eset előtt minden rendben volt megjött rendesen
2011. márc. 1. 15:12
 8/14 anonim ***** válasza:
Abba kellene hagynod a gyógyszert, hogy lásd megjön-e rendesen. Ha egymás után két hónapban nincs megvonásos vérzés, akkor vagy terhes vagy, vagy nem jó neked a tabi és váltanod kell vagy abba kell hagynod.
2011. márc. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

múlt hónapban megvolt csak minimálisan

arra gondoltam a gyógyszermentes szünet elhagyása miatt

terhes nem vagyok

2011. márc. 1. 15:26
 10/14 anonim ***** válasza:
Terhes vagy, ennyi.
2011. márc. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!